Terminarz rozgrywek ligi: DĘBICA: KLASA OKRĘGOWA

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 15-08-2015/16-08-2015

1

Wilga Widełka

- Czarni Trześń

2015-08-15

 

Widełka 1

 

2

KS Dzikowiec

- Chemik Pustków

2015-08-15

 

Dzikowiec 41/1

 

3

Kaskada Kamionka

- RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

2015-08-15

 

Kamionka 71

 

4

Monis Bielowy-Strzegocice

- LKS IGLOOPOL DĘBICA

2015-08-15

17:00

Strzegocice 1

 

5

OSTRÓW

- Czarnovia Czarna

2015-08-15

 

 

 

6

Victoria Czermin

- Brzostowianka Brzostek

2015-08-15

 

Czermin 333

 

7

LKS Hucina

- Raniżovia Raniżów

2015-08-15

 

Hucina 29

 

8

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Lechia Sędziszów Młp.

2015-08-15

 

Kolbuszowa Dolna, Wiejska 90

 

 

Kolejka 2 w dniach 22-08-2015/23-08-2015

9

Czarni Trześń

- Lechia Sędziszów Młp.

2015-08-22

17:00

Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

 

10

Raniżovia Raniżów

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2015-08-22

 

Raniżów 618

 

11

Brzostowianka Brzostek

- LKS Hucina

2015-08-22

17:00

Brzostek 4

 

12

Czarnovia Czarna

- Victoria Czermin

2015-08-22

 

Czarna, Konarskiego 23

 

13

LKS IGLOOPOL DĘBICA

- OSTRÓW

2015-08-22

17:00

Dębica, Sportowa 26

 

14

RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

- Monis Bielowy-Strzegocice

2015-08-22

 

Radomyśl Wielki, Kościuszki 25

 

15

Chemik Pustków

- Kaskada Kamionka

2015-08-22

17:00

Klub Sportowy Chemik Pustków (Pustków-Osiedle 36A)

 

16

Wilga Widełka

- KS Dzikowiec

2015-08-22

 

Widełka 1

 

 

Kolejka 3 w dniach 29-08-2015/30-08-2015

17

KS Dzikowiec

- Czarni Trześń

2015-08-29

 

Dzikowiec 41/1

 

18

Kaskada Kamionka

- Wilga Widełka

2015-08-29

 

Kamionka 71

 

19

Monis Bielowy-Strzegocice

- Chemik Pustków

2015-08-29

17:00

Strzegocice 1

 

20

OSTRÓW

- RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

2015-08-29

 

 

 

21

Victoria Czermin

- LKS IGLOOPOL DĘBICA

2015-08-29

 

Czermin 333

 

22

LKS Hucina

- Czarnovia Czarna

2015-08-29

 

Hucina 29

 

23

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Brzostowianka Brzostek

2015-08-29

 

Kolbuszowa Dolna, Wiejska 90

 

24

Lechia Sędziszów Młp.

- Raniżovia Raniżów

2015-08-29

 

Stadion Skałągi (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

 

 

Kolejka 4 w dniach 05-09-2015/06-09-2015

25

Czarni Trześń

- Raniżovia Raniżów

2015-09-05

17:00

Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

 

26

Brzostowianka Brzostek

- Lechia Sędziszów Młp.

2015-09-05

17:00

Brzostek 4

 

27

Czarnovia Czarna

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2015-09-05

 

Czarna, Konarskiego 23

 

28

LKS IGLOOPOL DĘBICA

- LKS Hucina

2015-09-05

17:00

Dębica, Sportowa 26

 

29

RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

- Victoria Czermin

2015-09-05

 

Radomyśl Wielki, Kościuszki 25

 

30

Chemik Pustków

- OSTRÓW

2015-09-05

17:00

Klub Sportowy Chemik Pustków (Pustków-Osiedle 36A)

 

31

Wilga Widełka

- Monis Bielowy-Strzegocice

2015-09-05

 

Widełka 1

 

32

KS Dzikowiec

- Kaskada Kamionka

2015-09-05

 

Dzikowiec 41/1

 

 

Kolejka 5 w dniach 12-09-2015/13-09-2015

33

Kaskada Kamionka

- Czarni Trześń

2015-09-12

 

Kamionka 71

 

34

Monis Bielowy-Strzegocice

- KS Dzikowiec

2015-09-12

14:00

Strzegocice 1

 

35

OSTRÓW

- Wilga Widełka

2015-09-12

 

 

 

36

Victoria Czermin

- Chemik Pustków

2015-09-12

 

Czermin 333

 

37

LKS Hucina

- RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

2015-09-12

 

Hucina 29

 

38

Sokół Kolbuszowa Dolna

- LKS IGLOOPOL DĘBICA

2015-09-12

 

Kolbuszowa Dolna, Wiejska 90

 

39

Lechia Sędziszów Młp.

- Czarnovia Czarna

2015-09-12

 

Stadion Skałągi (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

 

40

Raniżovia Raniżów

- Brzostowianka Brzostek

2015-09-12

 

Raniżów 618

 

 

Kolejka 6 w dniach 16-09-2015

41

Czarni Trześń

- Brzostowianka Brzostek

2015-09-16

17:00

Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

 

42

Czarnovia Czarna

- Raniżovia Raniżów

2015-09-16

17:00

Czarna, Konarskiego 23

 

43

LKS IGLOOPOL DĘBICA

- Lechia Sędziszów Młp.

2015-09-16

17:00

Dębica, Sportowa 26

 

44

RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2015-09-16

17:00

Radomyśl Wielki, Kościuszki 25

 

45

Chemik Pustków

- LKS Hucina

2015-09-16

17:00

Klub Sportowy Chemik Pustków (Pustków-Osiedle 36A)

 

46

Wilga Widełka

- Victoria Czermin

2015-09-16

17:00

Widełka 1

 

47

KS Dzikowiec

- OSTRÓW

2015-09-16

17:00

Dzikowiec 41/1

 

48

Kaskada Kamionka

- Monis Bielowy-Strzegocice

2015-09-16

17:00

Kamionka 71

 

 

Kolejka 7 w dniach 19-09-2015/20-09-2015

49

Monis Bielowy-Strzegocice

- Czarni Trześń

2015-09-19

14:00

Strzegocice 1

 

50

OSTRÓW

- Kaskada Kamionka

2015-09-19

 

 

 

51

Victoria Czermin

- KS Dzikowiec

2015-09-19

 

Czermin 333

 

52

LKS Hucina

- Wilga Widełka

2015-09-19

 

Hucina 29

 

53

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Chemik Pustków

2015-09-19

 

Kolbuszowa Dolna, Wiejska 90

 

54

Lechia Sędziszów Młp.

- RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

2015-09-19

 

Stadion Skałągi (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

 

55

Raniżovia Raniżów

- LKS IGLOOPOL DĘBICA

2015-09-19

 

Raniżów 618

 

56

Brzostowianka Brzostek

- Czarnovia Czarna

2015-09-19

17:00

Brzostek 4

 

 

Kolejka 8 w dniach 26-09-2015/27-09-2015

57

Czarni Trześń

- Czarnovia Czarna

2015-09-26

17:00

Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

 

58

LKS IGLOOPOL DĘBICA

- Brzostowianka Brzostek

2015-09-26

17:00

Dębica, Sportowa 26

 

59

RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

- Raniżovia Raniżów

2015-09-26

 

Radomyśl Wielki, Kościuszki 25

 

60

Chemik Pustków

- Lechia Sędziszów Młp.

2015-09-26

17:00

Klub Sportowy Chemik Pustków (Pustków-Osiedle 36A)

 

61

Wilga Widełka

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2015-09-26

 

Widełka 1

 

62

KS Dzikowiec

- LKS Hucina

2015-09-26

 

Dzikowiec 41/1

 

63

Kaskada Kamionka

- Victoria Czermin

2015-09-26

 

Kamionka 71

 

64

Monis Bielowy-Strzegocice

- OSTRÓW

2015-09-26

14:00

Strzegocice 1

 

 

Kolejka 9 w dniach 03-10-2015/04-10-2015

65

OSTRÓW

- Czarni Trześń

2015-10-03

 

 

 

66

Victoria Czermin

- Monis Bielowy-Strzegocice

2015-10-03

 

Czermin 333

 

67

LKS Hucina

- Kaskada Kamionka

2015-10-03

 

Hucina 29

 

68

Sokół Kolbuszowa Dolna

- KS Dzikowiec

2015-10-03

 

Kolbuszowa Dolna, Wiejska 90

 

69

Lechia Sędziszów Młp.

- Wilga Widełka

2015-10-03

 

Stadion Skałągi (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

 

70

Raniżovia Raniżów

- Chemik Pustków

2015-10-03

 

Raniżów 618

 

71

Brzostowianka Brzostek

- RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

2015-10-03

17:00

Brzostek 4

 

72

Czarnovia Czarna

- LKS IGLOOPOL DĘBICA

2015-10-03

 

Czarna, Konarskiego 23

 

 

Kolejka 10 w dniach 10-10-2015/11-10-2015

73

Czarni Trześń

- LKS IGLOOPOL DĘBICA

2015-10-10

16:00

Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

 

74

RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

- Czarnovia Czarna

2015-10-10

 

Radomyśl Wielki, Kościuszki 25

 

75

Chemik Pustków

- Brzostowianka Brzostek

2015-10-10

16:00

Klub Sportowy Chemik Pustków (Pustków-Osiedle 36A)

 

76

Wilga Widełka

- Raniżovia Raniżów

2015-10-10

 

Widełka 1

 

77

KS Dzikowiec

- Lechia Sędziszów Młp.

2015-10-10

 

Dzikowiec 41/1

 

78

Kaskada Kamionka

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2015-10-10

 

Kamionka 71

 

79

Monis Bielowy-Strzegocice

- LKS Hucina

2015-10-10

14:00

Strzegocice 1

 

80

OSTRÓW

- Victoria Czermin

2015-10-10

 

 

 

 

Kolejka 11 w dniach 17-10-2015/18-10-2015

81

Victoria Czermin

- Czarni Trześń

2015-10-17

 

Czermin 333

 

82

LKS Hucina

- OSTRÓW

2015-10-17

 

Hucina 29

 

83

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Monis Bielowy-Strzegocice

2015-10-17

 

Kolbuszowa Dolna, Wiejska 90

 

84

Lechia Sędziszów Młp.

- Kaskada Kamionka

2015-10-17

 

Stadion Skałągi (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

 

85

Raniżovia Raniżów

- KS Dzikowiec

2015-10-17

 

Raniżów 618

 

86

Brzostowianka Brzostek

- Wilga Widełka

2015-10-17

16:00

Brzostek 4

 

87

Czarnovia Czarna

- Chemik Pustków

2015-10-17

 

Czarna, Konarskiego 23

 

88

LKS IGLOOPOL DĘBICA

- RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

2015-10-17

16:00

Dębica, Sportowa 26

 

 

Kolejka 12 w dniach 24-10-2015/25-10-2015

89

Czarni Trześń

- RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

2015-10-24

15:00

Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

 

90

Chemik Pustków

- LKS IGLOOPOL DĘBICA

2015-10-24

15:00

Klub Sportowy Chemik Pustków (Pustków-Osiedle 36A)

 

91

Wilga Widełka

- Czarnovia Czarna

2015-10-24

 

Widełka 1

 

92

KS Dzikowiec

- Brzostowianka Brzostek

2015-10-24

 

Dzikowiec 41/1

 

93

Kaskada Kamionka

- Raniżovia Raniżów

2015-10-24

 

Kamionka 71

 

94

Monis Bielowy-Strzegocice

- Lechia Sędziszów Młp.

2015-10-24

14:00

Strzegocice 1

 

95

OSTRÓW

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2015-10-24

 

 

 

96

Victoria Czermin

- LKS Hucina

2015-10-24

 

Czermin 333

 

 

Kolejka 13 w dniach 31-10-2015/01-11-2015

97

LKS Hucina

- Czarni Trześń

2015-10-31

 

Hucina 29

 

98

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Victoria Czermin

2015-10-31

 

Kolbuszowa Dolna, Wiejska 90

 

99

Lechia Sędziszów Młp.

- OSTRÓW

2015-10-31

 

Stadion Skałągi (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

 

100

Raniżovia Raniżów

- Monis Bielowy-Strzegocice

2015-10-31

 

Raniżów 618

 

101

Brzostowianka Brzostek

- Kaskada Kamionka

2015-10-31

15:00

Brzostek 4

 

102

Czarnovia Czarna

- KS Dzikowiec

2015-10-31

 

Czarna, Konarskiego 23

 

103

LKS IGLOOPOL DĘBICA

- Wilga Widełka

2015-10-31

15:00

Dębica, Sportowa 26

 

104

RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

- Chemik Pustków

2015-10-31

 

Radomyśl Wielki, Kościuszki 25

 

 

Kolejka 14 w dniach 07-11-2015/08-11-2015

105

Czarni Trześń

- Chemik Pustków

2015-11-07

13:00

Stadion Sportowy w Trześni (Trześń 87)

 

106

Wilga Widełka

- RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

2015-11-07

13:00

Widełka 1

 

107

KS Dzikowiec

- LKS IGLOOPOL DĘBICA

2015-11-07

13:00

Dzikowiec 41/1

 

108

Kaskada Kamionka

- Czarnovia Czarna

2015-11-07

13:00

Kamionka 71

 

109

Monis Bielowy-Strzegocice

- Brzostowianka Brzostek

2015-11-07

13:00

Strzegocice 1

 

110

OSTRÓW

- Raniżovia Raniżów

2015-11-07

13:00

 

 

111

Victoria Czermin

- Lechia Sędziszów Młp.

2015-11-07

13:00

Czermin 333

 

112

LKS Hucina

- Sokół Kolbuszowa Dolna

2015-11-07

13:00

Hucina 29

 

 

Kolejka 15 w dniach 14-11-2015/15-11-2015

113

Sokół Kolbuszowa Dolna

- Czarni Trześń

2015-11-14

13:00

Kolbuszowa Dolna, Wiejska 90

 

114

Lechia Sędziszów Młp.

- LKS Hucina

2015-11-14

13:00

Stadion Skałągi (Sędziszów Małopolski, Sportowa 32)

 

115

Raniżovia Raniżów

- Victoria Czermin

2015-11-14

13:00

Raniżów 618

 

116

Brzostowianka Brzostek

- OSTRÓW

2015-11-14

13:00

Brzostek 4

 

117

Czarnovia Czarna

- Monis Bielowy-Strzegocice

2015-11-14

13:00

Czarna, Konarskiego 23

 

118

LKS IGLOOPOL DĘBICA

- Kaskada Kamionka

2015-11-14

13:00

Dębica, Sportowa 26

 

119

RADOMYŚLANKA RADOMYŚL WIELKI

- KS Dzikowiec

2015-11-14

13:00

Radomyśl Wielki, Kościuszki 25

 

120

Chemik Pustków

- Wilga Widełka

2015-11-14

13:00

Klub Sportowy Chemik Pustków (Pustków-Osiedle 36A)