Terminarz rozgrywek ligi: DĘBICA: C1 TRAMPKARZ "KLASA OKRĘGOWA TR.ST"

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 27-08-2015

1

Brzostowianka Brzostek

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

2

MKS Kolbuszowa

- APP Nadzieje MIELEC

2015-08-27

17:00

Kolbuszowa, Wolska 2

 

3

MKS Dębica

- Błękitni Ropczyce

2015-08-27

17:00

Dębica, Spółdzielcza 4

 

4

Lechia Sędziszów Młp.

- Chemik Pustków

2015-08-27

17:00

Sędziszów Małopolski, Sportowa 32

 

5

Czarnovia Czarna

- Strzelec Frysztak

2015-08-27

17:00

Czarna, Konarskiego 23

 

 

Kolejka 2 w dniach 03-09-2015

6

Strzelec Frysztak

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Czarna, Konarskiego 23

 

7

Chemik Pustków

- Czarnovia Czarna

2015-09-03

17:00

Pustków-Osiedle 36d

 

8

Błękitni Ropczyce

- Lechia Sędziszów Młp.

2015-09-03

17:00

Ropczyce, Mickiewicza 56

 

9

APP Nadzieje MIELEC

- MKS Dębica

2015-09-03

17:00

Mielec, Miła

 

10

Brzostowianka Brzostek

- MKS Kolbuszowa

2015-09-03

17:00

Brzostek 4

 

 

Kolejka 3 w dniach 10-09-2015

11

MKS Kolbuszowa

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Brzostek 4

 

12

MKS Dębica

- Brzostowianka Brzostek

2015-09-10

17:00

Dębica, Spółdzielcza 4

 

13

Lechia Sędziszów Młp.

- APP Nadzieje MIELEC

2015-09-10

17:00

Sędziszów Małopolski, Sportowa 32

 

14

Czarnovia Czarna

- Błękitni Ropczyce

2015-09-10

17:00

Czarna, Konarskiego 23

 

15

Strzelec Frysztak

- Chemik Pustków

2015-09-10

17:00

Frysztak, Sportowa 30

 

 

Kolejka 4 w dniach 17-09-2015

16

Chemik Pustków

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Frysztak, Sportowa 30

 

17

Błękitni Ropczyce

- Strzelec Frysztak

2015-09-17

17:00

Ropczyce, Mickiewicza 56

 

18

APP Nadzieje MIELEC

- Czarnovia Czarna

2015-09-17

17:00

Mielec, Miła

 

19

Brzostowianka Brzostek

- Lechia Sędziszów Młp.

2015-09-17

17:00

Brzostek 4

 

20

MKS Kolbuszowa

- MKS Dębica

2015-09-17

17:00

Kolbuszowa, Wolska 2

 

 

Kolejka 5 w dniach 24-09-2015

21

MKS Dębica

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Kolbuszowa, Wolska 2

 

22

Lechia Sędziszów Młp.

- MKS Kolbuszowa

2015-09-24

16:00

Sędziszów Małopolski, Sportowa 32

 

23

Czarnovia Czarna

- Brzostowianka Brzostek

2015-09-24

16:00

Czarna, Konarskiego 23

 

24

Strzelec Frysztak

- APP Nadzieje MIELEC

2015-09-24

16:00

Frysztak, Sportowa 30

 

25

Chemik Pustków

- Błękitni Ropczyce

2015-09-24

16:00

Pustków-Osiedle 36d

 

 

Kolejka 6 w dniach 01-10-2015

26

Błękitni Ropczyce

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Pustków-Osiedle 36d

 

27

APP Nadzieje MIELEC

- Chemik Pustków

2015-10-01

16:00

Mielec, Miła

 

28

Brzostowianka Brzostek

- Strzelec Frysztak

2015-10-01

16:00

Brzostek 4

 

29

MKS Kolbuszowa

- Czarnovia Czarna

2015-10-01

16:00

Kolbuszowa, Wolska 2

 

30

MKS Dębica

- Lechia Sędziszów Młp.

2015-10-01

16:00

Dębica, Spółdzielcza 4

 

 

Kolejka 7 w dniach 08-10-2015

31

Lechia Sędziszów Młp.

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Dębica, Spółdzielcza 4

 

32

Czarnovia Czarna

- MKS Dębica

2015-10-08

16:00

Czarna, Konarskiego 23

 

33

Strzelec Frysztak

- MKS Kolbuszowa

2015-10-08

16:00

Frysztak, Sportowa 30

 

34

Chemik Pustków

- Brzostowianka Brzostek

2015-10-08

16:00

Pustków-Osiedle 36d

 

35

Błękitni Ropczyce

- APP Nadzieje MIELEC

2015-10-08

16:00

Ropczyce, Mickiewicza 56

 

 

Kolejka 8 w dniach 15-10-2015

36

APP Nadzieje MIELEC

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Ropczyce, Mickiewicza 56

 

37

Brzostowianka Brzostek

- Błękitni Ropczyce

2015-10-15

15:30

Brzostek 4

 

38

MKS Kolbuszowa

- Chemik Pustków

2015-10-15

15:30

Kolbuszowa, Wolska 2

 

39

MKS Dębica

- Strzelec Frysztak

2015-10-15

15:30

Dębica, Spółdzielcza 4

 

40

Lechia Sędziszów Młp.

- Czarnovia Czarna

2015-10-15

15:30

Sędziszów Małopolski, Sportowa 32

 

 

Kolejka 9 w dniach 22-10-2015

41

Czarnovia Czarna

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Sędziszów Małopolski, Sportowa 32

 

42

Strzelec Frysztak

- Lechia Sędziszów Młp.

2015-10-22

15:30

Frysztak, Sportowa 30

 

43

Chemik Pustków

- MKS Dębica

2015-10-22

15:30

Pustków-Osiedle 36d

 

44

Błękitni Ropczyce

- MKS Kolbuszowa

2015-10-22

15:30

Ropczyce, Mickiewicza 56

 

45

APP Nadzieje MIELEC

- Brzostowianka Brzostek

2015-10-22

15:30

Mielec, Miła