Terminarz rozgrywek ligi: DĘBICA: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 2

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 19-08-2015

1

SP STRASZĘCIN

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

2

Rzemieślnik Pilzno

- ASP Wisłoka Dębica

2015-08-19

17:00

Pilzno, Legionów 30

 

3

Monis Bielowy-Strzegocice

- Brzostowianka Brzostek

2015-08-19

17:00

Strzegocice 1

 

4

Łęki Górne

- Głowaczowa

2015-08-19

17:00

Łęki Górne 196a

 

5

LKS Wiewiórka

- JODŁOWA Jodłowa

2015-08-19

17:00

Wiewiórka 22

 

6

LKS Nagoszyn

- KAMIENIARZ GOLEMKI

2015-08-19

17:00

Nagoszyn 91b

 

 

Kolejka 2 w dniach 26-08-2015

7

KAMIENIARZ GOLEMKI

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Nagoszyn 91b

 

8

JODŁOWA Jodłowa

- LKS Nagoszyn

2015-08-26

17:00

Jodłowa 573

 

9

Głowaczowa

- LKS Wiewiórka

2015-08-26

17:00

Głowaczowa 43

 

10

Brzostowianka Brzostek

- Łęki Górne

2015-08-26

17:00

Brzostek 4

 

11

ASP Wisłoka Dębica

- Monis Bielowy-Strzegocice

2015-08-26

17:00

Dębica, Parkowa 1

 

12

SP STRASZĘCIN

- Rzemieślnik Pilzno

2015-08-26

17:00

Straszęcin 1

 

 

Kolejka 3 w dniach 02-09-2015

13

Rzemieślnik Pilzno

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Brak adresu o id:1

 

14

Monis Bielowy-Strzegocice

- SP STRASZĘCIN

2015-09-02

17:00

Strzegocice 1

 

15

Łęki Górne

- ASP Wisłoka Dębica

2015-09-02

17:00

Łęki Górne 196a

 

16

LKS Wiewiórka

- Brzostowianka Brzostek

2015-09-02

17:00

Wiewiórka 22

 

17

LKS Nagoszyn

- Głowaczowa

2015-09-02

17:00

Nagoszyn 91b

 

18

KAMIENIARZ GOLEMKI

- JODŁOWA Jodłowa

2015-09-02

17:00

Czarna 32

 

 

Kolejka 4 w dniach 09-09-2015

19

JODŁOWA Jodłowa

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Czarna 32

 

20

Głowaczowa

- KAMIENIARZ GOLEMKI

2015-09-09

17:00

Głowaczowa 43

 

21

Brzostowianka Brzostek

- LKS Nagoszyn

2015-09-09

17:00

Brzostek 4

 

22

ASP Wisłoka Dębica

- LKS Wiewiórka

2015-09-09

17:00

Dębica, Parkowa 1

 

23

SP STRASZĘCIN

- Łęki Górne

2015-09-09

17:00

Straszęcin 1

 

24

Rzemieślnik Pilzno

- Monis Bielowy-Strzegocice

2015-09-09

17:00

Pilzno, Legionów 30

 

 

Kolejka 5 w dniach 16-09-2015

25

Monis Bielowy-Strzegocice

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Pilzno, Legionów 30

 

26

Łęki Górne

- Rzemieślnik Pilzno

2015-09-16

17:00

Łęki Górne 196a

 

27

LKS Wiewiórka

- SP STRASZĘCIN

2015-09-16

17:00

Wiewiórka 22

 

28

LKS Nagoszyn

- ASP Wisłoka Dębica

2015-09-16

17:00

Nagoszyn 91b

 

29

KAMIENIARZ GOLEMKI

- Brzostowianka Brzostek

2015-09-16

17:00

Czarna 32

 

30

JODŁOWA Jodłowa

- Głowaczowa

2015-09-16

17:00

Jodłowa 573

 

 

Kolejka 6 w dniach 23-09-2015

31

Głowaczowa

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Jodłowa 573

 

32

Brzostowianka Brzostek

- JODŁOWA Jodłowa

2015-09-23

17:00

Brzostek 4

 

33

ASP Wisłoka Dębica

- KAMIENIARZ GOLEMKI

2015-09-23

17:00

Dębica, Parkowa 1

 

34

SP STRASZĘCIN

- LKS Nagoszyn

2015-09-23

17:00

Straszęcin 1

 

35

Rzemieślnik Pilzno

- LKS Wiewiórka

2015-09-23

17:00

Pilzno, Legionów 30

 

36

Monis Bielowy-Strzegocice

- Łęki Górne

2015-09-23

17:00

Strzegocice 1

 

 

Kolejka 7 w dniach 30-09-2015

37

Łęki Górne

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Strzegocice 1

 

38

LKS Wiewiórka

- Monis Bielowy-Strzegocice

2015-09-30

16:00

Wiewiórka 22

 

39

LKS Nagoszyn

- Rzemieślnik Pilzno

2015-09-30

16:00

Nagoszyn 91b

 

40

KAMIENIARZ GOLEMKI

- SP STRASZĘCIN

2015-09-30

16:00

Czarna 32

 

41

JODŁOWA Jodłowa

- ASP Wisłoka Dębica

2015-09-30

16:00

Jodłowa 573

 

42

Głowaczowa

- Brzostowianka Brzostek

2015-09-30

16:00

Głowaczowa 43

 

 

Kolejka 8 w dniach 07-10-2015

43

Brzostowianka Brzostek

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Głowaczowa 43

 

44

ASP Wisłoka Dębica

- Głowaczowa

2015-10-07

16:00

Dębica, Parkowa 1

 

45

SP STRASZĘCIN

- JODŁOWA Jodłowa

2015-10-07

16:00

Straszęcin 1

 

46

Rzemieślnik Pilzno

- KAMIENIARZ GOLEMKI

2015-10-07

16:00

Pilzno, Legionów 30

 

47

Monis Bielowy-Strzegocice

- LKS Nagoszyn

2015-10-07

16:00

Strzegocice 1

 

48

Łęki Górne

- LKS Wiewiórka

2015-10-07

16:00

Łęki Górne 196a

 

 

Kolejka 9 w dniach 14-10-2015

49

LKS Wiewiórka

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Łęki Górne 196a

 

50

LKS Nagoszyn

- Łęki Górne

2015-10-14

16:00

Nagoszyn 91b

 

51

KAMIENIARZ GOLEMKI

- Monis Bielowy-Strzegocice

2015-10-14

16:00

Czarna 32

 

52

JODŁOWA Jodłowa

- Rzemieślnik Pilzno

2015-10-14

16:00

Jodłowa 573

 

53

Głowaczowa

- SP STRASZĘCIN

2015-10-14

16:00

Głowaczowa 43

 

54

Brzostowianka Brzostek

- ASP Wisłoka Dębica

2015-10-14

16:00

Brzostek 4

 

 

Kolejka 10 w dniach 21-10-2015

55

ASP Wisłoka Dębica

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Brzostek 4

 

56

SP STRASZĘCIN

- Brzostowianka Brzostek

2015-10-21

16:00

Straszęcin 1

 

57

Rzemieślnik Pilzno

- Głowaczowa

2015-10-21

16:00

Pilzno, Legionów 30

 

58

Monis Bielowy-Strzegocice

- JODŁOWA Jodłowa

2015-10-21

16:00

Strzegocice 1

 

59

Łęki Górne

- KAMIENIARZ GOLEMKI

2015-10-21

16:00

Łęki Górne 196a

 

60

LKS Wiewiórka

- LKS Nagoszyn

2015-10-21

16:00

Wiewiórka 22

 

 

Kolejka 11 w dniach 28-10-2015

61

LKS Nagoszyn

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

Wiewiórka 22

 

62

KAMIENIARZ GOLEMKI

- LKS Wiewiórka

2015-10-28

15:30

Czarna 32

 

63

JODŁOWA Jodłowa

- Łęki Górne

2015-10-28

15:30

Jodłowa 573

 

64

Głowaczowa

- Monis Bielowy-Strzegocice

2015-10-28

15:30

Głowaczowa 43

 

65

Brzostowianka Brzostek

- Rzemieślnik Pilzno

2015-10-28

15:30

Brzostek 4

 

66

ASP Wisłoka Dębica

- SP STRASZĘCIN

2015-10-28

15:30

Dębica, Parkowa 1