Terminarz rozgrywek ligi: DĘBICA: B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 1

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 19-08-2015

1

Strażak Lubzina

- Chemik Pustków

2015-08-19

17:00

Lubzina 145

 

2

Sokół Krzywa

- Inter Gnojnica

2015-08-19

17:00

Krzywa 161a

 

3

Progres Kawęczyn

- Kaskada Kamionka

2015-08-19

17:00

Kawęczyn Sędziszowski 170A

 

4

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

- LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

2015-08-19

17:00

Wielopole Skrzyńskie 1

 

5

Płomień UKS Zagorzyce

- LKS STASIÓWKA

2015-08-19

17:00

Zagorzyce 7a

 

6

Plon Klęczany

- Piast Wolica Piaskowa

2015-08-19

17:00

Klęczany 1

 

 

Kolejka 2 w dniach 26-08-2015

7

Chemik Pustków

- Piast Wolica Piaskowa

2015-08-26

17:00

Pustków-Osiedle 36d

 

8

LKS STASIÓWKA

- Plon Klęczany

2015-08-26

17:00

Stasiówka 1

 

9

LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

- Płomień UKS Zagorzyce

2015-08-26

17:00

Łączki Kucharskie 74b

 

10

Kaskada Kamionka

- Pogórze Wielopole Skrzyńskie

2015-08-26

17:00

Kamionka 71

 

11

Inter Gnojnica

- Progres Kawęczyn

2015-08-26

17:00

Gnojnica 266

 

12

Strażak Lubzina

- Sokół Krzywa

2015-08-26

17:00

Lubzina 145

 

 

Kolejka 3 w dniach 02-09-2015

13

Sokół Krzywa

- Chemik Pustków

2015-09-02

17:00

Krzywa 161a

 

14

Progres Kawęczyn

- Strażak Lubzina

2015-09-02

17:00

Kawęczyn Sędziszowski 170A

 

15

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

- Inter Gnojnica

2015-09-02

17:00

Wielopole Skrzyńskie 1

 

16

Płomień UKS Zagorzyce

- Kaskada Kamionka

2015-09-02

17:00

Zagorzyce 7a

 

17

Plon Klęczany

- LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

2015-09-02

17:00

Klęczany 1

 

18

Piast Wolica Piaskowa

- LKS STASIÓWKA

2015-09-02

17:00

Wolica Piaskowa 93

 

 

Kolejka 4 w dniach 09-09-2015

19

Chemik Pustków

- LKS STASIÓWKA

2015-09-09

17:00

Pustków-Osiedle 36d

 

20

LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

- Piast Wolica Piaskowa

2015-09-09

17:00

Łączki Kucharskie 74b

 

21

Kaskada Kamionka

- Plon Klęczany

2015-09-09

17:00

Kamionka 71

 

22

Inter Gnojnica

- Płomień UKS Zagorzyce

2015-09-09

17:00

Gnojnica 266

 

23

Strażak Lubzina

- Pogórze Wielopole Skrzyńskie

2015-09-09

17:00

Lubzina 145

 

24

Sokół Krzywa

- Progres Kawęczyn

2015-09-09

17:00

Krzywa 161a

 

 

Kolejka 5 w dniach 16-09-2015

25

Progres Kawęczyn

- Chemik Pustków

2015-09-16

17:00

Kawęczyn Sędziszowski 170A

 

26

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

- Sokół Krzywa

2015-09-16

17:00

Wielopole Skrzyńskie 1

 

27

Płomień UKS Zagorzyce

- Strażak Lubzina

2015-09-16

17:00

Zagorzyce 7a

 

28

Plon Klęczany

- Inter Gnojnica

2015-09-16

17:00

Klęczany 1

 

29

Piast Wolica Piaskowa

- Kaskada Kamionka

2015-09-16

17:00

Wolica Piaskowa 93

 

30

LKS STASIÓWKA

- LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

2015-09-16

17:00

Stasiówka 1

 

 

Kolejka 6 w dniach 23-09-2015

31

Chemik Pustków

- LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

2015-09-23

17:00

Pustków-Osiedle 36d

 

32

Kaskada Kamionka

- LKS STASIÓWKA

2015-09-23

17:00

Kamionka 71

 

33

Inter Gnojnica

- Piast Wolica Piaskowa

2015-09-23

17:00

Gnojnica 266

 

34

Strażak Lubzina

- Plon Klęczany

2015-09-23

17:00

Lubzina 145

 

35

Sokół Krzywa

- Płomień UKS Zagorzyce

2015-09-23

17:00

Krzywa 161a

 

36

Progres Kawęczyn

- Pogórze Wielopole Skrzyńskie

2015-09-23

17:00

Kawęczyn Sędziszowski 170A

 

 

Kolejka 7 w dniach 30-09-2015

37

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

- Chemik Pustków

2015-09-30

16:00

Wielopole Skrzyńskie 1

 

38

Płomień UKS Zagorzyce

- Progres Kawęczyn

2015-09-30

16:00

Zagorzyce 7a

 

39

Plon Klęczany

- Sokół Krzywa

2015-09-30

16:00

Klęczany 1

 

40

Piast Wolica Piaskowa

- Strażak Lubzina

2015-09-30

16:00

Wolica Piaskowa 93

 

41

LKS STASIÓWKA

- Inter Gnojnica

2015-09-30

16:00

Stasiówka 1

 

42

LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

- Kaskada Kamionka

2015-09-30

16:00

Łączki Kucharskie 74b

 

 

Kolejka 8 w dniach 07-10-2015

43

Chemik Pustków

- Kaskada Kamionka

2015-10-07

16:00

Pustków-Osiedle 36d

 

44

Inter Gnojnica

- LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

2015-10-07

16:00

Gnojnica 266

 

45

Strażak Lubzina

- LKS STASIÓWKA

2015-10-07

16:00

Lubzina 145

 

46

Sokół Krzywa

- Piast Wolica Piaskowa

2015-10-07

16:00

Krzywa 161a

 

47

Progres Kawęczyn

- Plon Klęczany

2015-10-07

16:00

Kawęczyn Sędziszowski 170A

 

48

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

- Płomień UKS Zagorzyce

2015-10-07

16:00

Wielopole Skrzyńskie 1

 

 

Kolejka 9 w dniach 14-10-2015

49

Płomień UKS Zagorzyce

- Chemik Pustków

2015-10-14

16:00

Zagorzyce 7a

 

50

Plon Klęczany

- Pogórze Wielopole Skrzyńskie

2015-10-14

16:00

Klęczany 1

 

51

Piast Wolica Piaskowa

- Progres Kawęczyn

2015-10-14

16:00

Wolica Piaskowa 93

 

52

LKS STASIÓWKA

- Sokół Krzywa

2015-10-14

16:00

Stasiówka 1

 

53

LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

- Strażak Lubzina

2015-10-14

16:00

Łączki Kucharskie 74b

 

54

Kaskada Kamionka

- Inter Gnojnica

2015-10-14

16:00

Kamionka 71

 

 

Kolejka 10 w dniach 21-10-2015

55

Chemik Pustków

- Inter Gnojnica

2015-10-21

16:00

Pustków-Osiedle 36d

 

56

Strażak Lubzina

- Kaskada Kamionka

2015-10-21

16:00

Lubzina 145

 

57

Sokół Krzywa

- LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

2015-10-21

16:00

Krzywa 161a

 

58

Progres Kawęczyn

- LKS STASIÓWKA

2015-10-21

16:00

Kawęczyn Sędziszowski 170A

 

59

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

- Piast Wolica Piaskowa

2015-10-21

16:00

Wielopole Skrzyńskie 1

 

60

Płomień UKS Zagorzyce

- Plon Klęczany

2015-10-21

16:00

Zagorzyce 7a

 

 

Kolejka 11 w dniach 28-10-2015

61

Plon Klęczany

- Chemik Pustków

2015-10-28

15:30

Klęczany 1

 

62

Piast Wolica Piaskowa

- Płomień UKS Zagorzyce

2015-10-28

15:30

Wolica Piaskowa 93

 

63

LKS STASIÓWKA

- Pogórze Wielopole Skrzyńskie

2015-10-28

15:30

Stasiówka 1

 

64

LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

- Progres Kawęczyn

2015-10-28

15:30

Łączki Kucharskie 74b

 

65

Kaskada Kamionka

- Sokół Krzywa

2015-10-28

15:30

Kamionka 71

 

66

Inter Gnojnica

- Strażak Lubzina

2015-10-28

15:30

Gnojnica 266