Terminarz rozgrywek ligi: DĘBICA: E1 ORLIK GRUPA 1

RUNDA I

 

Turniej 1 w dniach 29-08-2015/30-08-2015

1

Zasów-Mokre

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

2

Rzemieślnik Pilzno

- ASP Wisłoka Dębica

2015-08-29

10:00

 

 

3

MULKS Pustynia

- Czarnovia Czarna

2015-08-29

10:00

 

 

4

Zasów-Mokre

- Rzemieślnik Pilzno

2015-08-29

10:00

 

 

5

ASP Wisłoka Dębica

- MULKS Pustynia

2015-08-29

10:00

 

 

6

Czarnovia Czarna

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

7

MULKS Pustynia

- Zasów-Mokre

2015-08-29

10:00

 

 

8

Rzemieślnik Pilzno

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

9

Czarnovia Czarna

- ASP Wisłoka Dębica

2015-08-29

10:00

 

 

10

Rzemieślnik Pilzno

- MULKS Pustynia

2015-08-29

10:00

 

 

11

Zasów-Mokre

- Czarnovia Czarna

2015-08-29

10:00

 

 

12

ASP Wisłoka Dębica

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

13

Czarnovia Czarna

- Rzemieślnik Pilzno

2015-08-29

10:00

 

 

14

MULKS Pustynia

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

15

ASP Wisłoka Dębica

- Zasów-Mokre

2015-08-29

10:00

 

 

 

Turniej 2 w dniach 12-09-2015/13-09-2015

16

Rzemieślnik Pilzno

- Zasów-Mokre

2015-09-12

10:00

 

 

17

MULKS Pustynia

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

18

Czarnovia Czarna

- ASP Wisłoka Dębica

2015-09-12

10:00

 

 

19

Rzemieślnik Pilzno

- MULKS Pustynia

2015-09-12

10:00

 

 

20

Czarnovia Czarna

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

21

Zasów-Mokre

- ASP Wisłoka Dębica

2015-09-12

10:00

 

 

22

Czarnovia Czarna

- Rzemieślnik Pilzno

2015-09-12

10:00

 

 

23

MULKS Pustynia

- Zasów-Mokre

2015-09-12

10:00

 

 

24

ASP Wisłoka Dębica

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

25

MULKS Pustynia

- Czarnovia Czarna

2015-09-12

10:00

 

 

26

Rzemieślnik Pilzno

- ASP Wisłoka Dębica

2015-09-12

10:00

 

 

27

Zasów-Mokre

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

28

ASP Wisłoka Dębica

- MULKS Pustynia

2015-09-12

10:00

 

 

29

Czarnovia Czarna

- Zasów-Mokre

2015-09-12

10:00

 

 

30

Rzemieślnik Pilzno

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

 

Turniej 3 w dniach 26-09-2015/27-09-2015

31

MULKS Pustynia

- Rzemieślnik Pilzno

2015-09-26

10:00

 

 

32

Czarnovia Czarna

- Zasów-Mokre

2015-09-26

10:00

 

 

33

ASP Wisłoka Dębica

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

34

MULKS Pustynia

- Czarnovia Czarna

2015-09-26

10:00

 

 

35

Zasów-Mokre

- ASP Wisłoka Dębica

2015-09-26

10:00

 

 

36

Rzemieślnik Pilzno

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

37

ASP Wisłoka Dębica

- MULKS Pustynia

2015-09-26

10:00

 

 

38

Czarnovia Czarna

- Rzemieślnik Pilzno

2015-09-26

10:00

 

 

39

Zasów-Mokre

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

40

Czarnovia Czarna

- ASP Wisłoka Dębica

2015-09-26

10:00

 

 

41

MULKS Pustynia

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

42

Rzemieślnik Pilzno

- Zasów-Mokre

2015-09-26

10:00

 

 

43

Czarnovia Czarna

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

44

ASP Wisłoka Dębica

- Rzemieślnik Pilzno

2015-09-26

10:00

 

 

45

Zasów-Mokre

- MULKS Pustynia

2015-09-26

10:00

 

 

 

Turniej 4 w dniach 03-10-2015/04-10-2015

46

Czarnovia Czarna

- MULKS Pustynia

2015-10-03

10:00

 

 

47

ASP Wisłoka Dębica

- Rzemieślnik Pilzno

2015-10-03

10:00

 

 

48

Zasów-Mokre

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

49

Czarnovia Czarna

- ASP Wisłoka Dębica

2015-10-03

10:00

 

 

50

Rzemieślnik Pilzno

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

51

MULKS Pustynia

- Zasów-Mokre

2015-10-03

10:00

 

 

52

Czarnovia Czarna

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

53

ASP Wisłoka Dębica

- MULKS Pustynia

2015-10-03

10:00

 

 

54

Zasów-Mokre

- Rzemieślnik Pilzno

2015-10-03

10:00

 

 

55

ASP Wisłoka Dębica

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

56

Czarnovia Czarna

- Zasów-Mokre

2015-10-03

10:00

 

 

57

MULKS Pustynia

- Rzemieślnik Pilzno

2015-10-03

10:00

 

 

58

Zasów-Mokre

- ASP Wisłoka Dębica

2015-10-03

10:00

 

 

59

MULKS Pustynia

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

60

Rzemieślnik Pilzno

- Czarnovia Czarna

2015-10-03

10:00

 

 

 

Turniej 5 w dniach 17-10-2015/18-10-2015

61

ASP Wisłoka Dębica

- Czarnovia Czarna

2015-10-17

10:00

 

 

62

MULKS Pustynia

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

63

Zasów-Mokre

- Rzemieślnik Pilzno

2015-10-17

10:00

 

 

64

ASP Wisłoka Dębica

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

65

MULKS Pustynia

- Zasów-Mokre

2015-10-17

10:00

 

 

66

Czarnovia Czarna

- Rzemieślnik Pilzno

2015-10-17

10:00

 

 

67

Zasów-Mokre

- ASP Wisłoka Dębica

2015-10-17

10:00

 

 

68

Czarnovia Czarna

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

69

Rzemieślnik Pilzno

- MULKS Pustynia

2015-10-17

10:00

 

 

70

Zasów-Mokre

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

71

ASP Wisłoka Dębica

- Rzemieślnik Pilzno

2015-10-17

10:00

 

 

72

Czarnovia Czarna

- MULKS Pustynia

2015-10-17

10:00

 

 

73

Rzemieślnik Pilzno

- Pauzuje

____-__-__

 

 

 

74

Zasów-Mokre

- Czarnovia Czarna

2015-10-17

10:00

 

 

75

MULKS Pustynia

- ASP Wisłoka Dębica

2015-10-17

10:00