Terminarz rozgrywek ligi: DĘBICA: KLASA B

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 16-08-2015

1

Victoria Ocieka

- Orły Borowa

2015-08-16

17:00

Ocieka 342a

 

2

SOKÓŁ SIEDLISKA BOGUSZ

- Baszta Zawada

2015-08-16

 

Siedliska-Bogusz 93a

 

3

Dąbrówka Stara Jastrząbka

- Błękitni Ropczyce II

2015-08-16

 

Stara Jastrząbka 155

 

4

LZS MAŁA

- Dragon Korzeniów

2015-08-16

 

Mała 133

 

5

LKS BRZEŻNICA

- Borkovia Borek Wielki

2015-08-16

 

Brzeźnica 20A

 

6

Korona Góra Ropczycka

- Czarnovia Czarna II

2015-08-16

14:00

Góra Ropczycka 3

 

7

GRÓD BĘDZIEMYŚL

- Dąb Żdżary

2015-08-16

 

 

 

8

Bobrowa

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

 

Kolejka 2 w dniach 23-08-2015

9

Orły Borowa

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

10

Dąb Żdżary

- Bobrowa

2015-08-23

 

Czarna 112

 

11

Czarnovia Czarna II

- GRÓD BĘDZIEMYŚL

2015-08-23

 

(Czarna, Konarskiego 23)

 

12

Borkovia Borek Wielki

- Korona Góra Ropczycka

2015-08-23

 

Borek Wielki 58

 

13

Dragon Korzeniów

- LKS BRZEŻNICA

2015-08-23

 

Korzeniów 80a

 

14

Błękitni Ropczyce II

- LZS MAŁA

2015-08-23

 

Ropczyce, Robotnicza 74

 

15

Baszta Zawada

- Dąbrówka Stara Jastrząbka

2015-08-23

 

Zawada 1

 

16

Victoria Ocieka

- SOKÓŁ SIEDLISKA BOGUSZ

2015-08-23

 

Ocieka 342a

 

 

Kolejka 3 w dniach 26-08-2015

17

SOKÓŁ SIEDLISKA BOGUSZ

- Orły Borowa

2015-08-26

 

Siedliska-Bogusz 93a

 

18

Dąbrówka Stara Jastrząbka

- Victoria Ocieka

2015-08-26

 

Stara Jastrząbka 155

 

19

LZS MAŁA

- Baszta Zawada

2015-08-26

 

Mała 133

 

20

LKS BRZEŻNICA

- Błękitni Ropczyce II

2015-08-26

 

Brzeźnica 20A

 

21

Korona Góra Ropczycka

- Dragon Korzeniów

2015-08-26

 

Góra Ropczycka 3

 

22

GRÓD BĘDZIEMYŚL

- Borkovia Borek Wielki

2015-08-26

 

 

 

23

Bobrowa

- Czarnovia Czarna II

2015-08-26

 

Bobrowa 67a

 

24

Dąb Żdżary

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 30-08-2015

25

Orły Borowa

- Dąb Żdżary

2015-08-30

 

Borowa 1

 

26

Czarnovia Czarna II

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

27

Borkovia Borek Wielki

- Bobrowa

2015-08-30

 

Borek Wielki 58

 

28

Dragon Korzeniów

- GRÓD BĘDZIEMYŚL

2015-08-30

 

Korzeniów 80a

 

29

Błękitni Ropczyce II

- Korona Góra Ropczycka

2015-08-30

 

Ropczyce, Robotnicza 74

 

30

Baszta Zawada

- LKS BRZEŻNICA

2015-08-30

 

Zawada 1

 

31

Victoria Ocieka

- LZS MAŁA

2015-08-30

 

Ocieka 342a

 

32

SOKÓŁ SIEDLISKA BOGUSZ

- Dąbrówka Stara Jastrząbka

2015-08-30

 

Siedliska-Bogusz 93a

 

 

Kolejka 5 w dniach 06-09-2015

33

Dąbrówka Stara Jastrząbka

- Orły Borowa

2015-09-06

 

Stara Jastrząbka 155

 

34

LZS MAŁA

- SOKÓŁ SIEDLISKA BOGUSZ

2015-09-06

 

Mała 133

 

35

LKS BRZEŻNICA

- Victoria Ocieka

2015-09-06

 

Brzeźnica 20A

 

36

Korona Góra Ropczycka

- Baszta Zawada

2015-09-06

 

Góra Ropczycka 3

 

37

GRÓD BĘDZIEMYŚL

- Błękitni Ropczyce II

2015-09-06

 

 

 

38

Bobrowa

- Dragon Korzeniów

2015-09-06

 

Bobrowa 67a

 

39

Borkovia Borek Wielki

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

40

Dąb Żdżary

- Czarnovia Czarna II

2015-09-06

 

Czarna 112

 

 

Kolejka 6 w dniach 13-09-2015

41

Orły Borowa

- Czarnovia Czarna II

2015-09-13

 

Borowa 1

 

42

Borkovia Borek Wielki

- Dąb Żdżary

2015-09-13

 

Borek Wielki 58

 

43

Dragon Korzeniów

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

44

Błękitni Ropczyce II

- Bobrowa

2015-09-13

 

Ropczyce, Robotnicza 74

 

45

Baszta Zawada

- GRÓD BĘDZIEMYŚL

2015-09-13

 

Zawada 1

 

46

Victoria Ocieka

- Korona Góra Ropczycka

2015-09-13

17:00

Ocieka 342a

 

47

SOKÓŁ SIEDLISKA BOGUSZ

- LKS BRZEŻNICA

2015-09-13

 

Siedliska-Bogusz 93a

 

48

Dąbrówka Stara Jastrząbka

- LZS MAŁA

2015-09-13

 

Stara Jastrząbka 155

 

 

Kolejka 7 w dniach 20-09-2015

49

LZS MAŁA

- Orły Borowa

2015-09-20

 

Mała 133

 

50

LKS BRZEŻNICA

- Dąbrówka Stara Jastrząbka

2015-09-20

 

Brzeźnica 20A

 

51

Korona Góra Ropczycka

- SOKÓŁ SIEDLISKA BOGUSZ

2015-09-20

14:00

Góra Ropczycka 3

 

52

GRÓD BĘDZIEMYŚL

- Victoria Ocieka

2015-09-20

 

 

 

53

Bobrowa

- Baszta Zawada

2015-09-20

 

Bobrowa 67a

 

54

Błękitni Ropczyce II

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

55

Dąb Żdżary

- Dragon Korzeniów

2015-09-20

 

Czarna 112

 

56

Czarnovia Czarna II

- Borkovia Borek Wielki

2015-09-20

 

(Czarna, Konarskiego 23)

 

 

Kolejka 8 w dniach 27-09-2015

57

Orły Borowa

- Borkovia Borek Wielki

2015-09-27

 

Borowa 1

 

58

Dragon Korzeniów

- Czarnovia Czarna II

2015-09-27

 

Korzeniów 80a

 

59

Błękitni Ropczyce II

- Dąb Żdżary

2015-09-27

 

Ropczyce, Robotnicza 74

 

60

Baszta Zawada

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

61

Victoria Ocieka

- Bobrowa

2015-09-27

17:00

Ocieka 342a

 

62

SOKÓŁ SIEDLISKA BOGUSZ

- GRÓD BĘDZIEMYŚL

2015-09-27

 

Siedliska-Bogusz 93a

 

63

Dąbrówka Stara Jastrząbka

- Korona Góra Ropczycka

2015-09-27

 

Stara Jastrząbka 155

 

64

LZS MAŁA

- LKS BRZEŻNICA

2015-09-27

 

Mała 133

 

 

Kolejka 9 w dniach 04-10-2015

65

LKS BRZEŻNICA

- Orły Borowa

2015-10-04

 

Brzeźnica 20A

 

66

Korona Góra Ropczycka

- LZS MAŁA

2015-10-04

14:00

Góra Ropczycka 3

 

67

GRÓD BĘDZIEMYŚL

- Dąbrówka Stara Jastrząbka

2015-10-04

 

 

 

68

Bobrowa

- SOKÓŁ SIEDLISKA BOGUSZ

2015-10-04

 

Bobrowa 67a

 

69

Victoria Ocieka

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

70

Dąb Żdżary

- Baszta Zawada

2015-10-04

 

Czarna 112

 

71

Czarnovia Czarna II

- Błękitni Ropczyce II

2015-10-04

 

(Czarna, Konarskiego 23)

 

72

Borkovia Borek Wielki

- Dragon Korzeniów

2015-10-04

 

Borek Wielki 58

 

 

Kolejka 10 w dniach 11-10-2015

73

Orły Borowa

- Dragon Korzeniów

2015-10-11

 

Borowa 1

 

74

Błękitni Ropczyce II

- Borkovia Borek Wielki

2015-10-11

 

Ropczyce, Robotnicza 74

 

75

Baszta Zawada

- Czarnovia Czarna II

2015-10-11

 

Zawada 1

 

76

Victoria Ocieka

- Dąb Żdżary

2015-10-11

14:00

Ocieka 342a

 

77

SOKÓŁ SIEDLISKA BOGUSZ

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

78

Dąbrówka Stara Jastrząbka

- Bobrowa

2015-10-11

 

Stara Jastrząbka 155

 

79

LZS MAŁA

- GRÓD BĘDZIEMYŚL

2015-10-11

 

Mała 133

 

80

LKS BRZEŻNICA

- Korona Góra Ropczycka

2015-10-11

 

Brzeźnica 20A

 

 

Kolejka 11 w dniach 18-10-2015

81

Korona Góra Ropczycka

- Orły Borowa

2015-10-18

17:00

Góra Ropczycka 3

 

82

GRÓD BĘDZIEMYŚL

- LKS BRZEŻNICA

2015-10-18

 

 

 

83

Bobrowa

- LZS MAŁA

2015-10-18

 

Bobrowa 67a

 

84

Dąbrówka Stara Jastrząbka

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

85

Dąb Żdżary

- SOKÓŁ SIEDLISKA BOGUSZ

2015-10-18

 

Czarna 112

 

86

Czarnovia Czarna II

- Victoria Ocieka

2015-10-18

 

(Czarna, Konarskiego 23)

 

87

Borkovia Borek Wielki

- Baszta Zawada

2015-10-18

 

Borek Wielki 58

 

88

Dragon Korzeniów

- Błękitni Ropczyce II

2015-10-18

 

Korzeniów 80a

 

 

Kolejka 12 w dniach 25-10-2015

89

Orły Borowa

- Błękitni Ropczyce II

2015-10-25

 

Borowa 1

 

90

Baszta Zawada

- Dragon Korzeniów

2015-10-25

 

Zawada 1

 

91

Victoria Ocieka

- Borkovia Borek Wielki

2015-10-25

14:00

Ocieka 342a

 

92

SOKÓŁ SIEDLISKA BOGUSZ

- Czarnovia Czarna II

2015-10-25

 

Siedliska-Bogusz 93a

 

93

Dąbrówka Stara Jastrząbka

- Dąb Żdżary

2015-10-25

 

Stara Jastrząbka 155

 

94

LZS MAŁA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

95

LKS BRZEŻNICA

- Bobrowa

2015-10-25

 

Brzeźnica 20A

 

96

Korona Góra Ropczycka

- GRÓD BĘDZIEMYŚL

2015-10-25

14:00

Góra Ropczycka 3

 

 

Kolejka 13 w dniach 31-10-2015/01-11-2015

97

GRÓD BĘDZIEMYŚL

- Orły Borowa

2015-10-31

 

 

 

98

Bobrowa

- Korona Góra Ropczycka

2015-10-31

 

Bobrowa 67a

 

99

LKS BRZEŻNICA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

100

Dąb Żdżary

- LZS MAŁA

2015-10-31

 

Czarna 112

 

101

Czarnovia Czarna II

- Dąbrówka Stara Jastrząbka

2015-10-31

 

(Czarna, Konarskiego 23)

 

102

Borkovia Borek Wielki

- SOKÓŁ SIEDLISKA BOGUSZ

2015-10-31

 

Borek Wielki 58

 

103

Dragon Korzeniów

- Victoria Ocieka

2015-10-31

 

Korzeniów 80a

 

104

Błękitni Ropczyce II

- Baszta Zawada

2015-10-31

 

Ropczyce, Robotnicza 74

 

 

Kolejka 14 w dniach 08-11-2015

105

Orły Borowa

- Baszta Zawada

2015-11-08

14:00

Borowa 1

 

106

Victoria Ocieka

- Błękitni Ropczyce II

2015-11-08

14:00

Ocieka 342a

 

107

SOKÓŁ SIEDLISKA BOGUSZ

- Dragon Korzeniów

2015-11-08

14:00

Siedliska-Bogusz 93a

 

108

Dąbrówka Stara Jastrząbka

- Borkovia Borek Wielki

2015-11-08

14:00

Stara Jastrząbka 155

 

109

LZS MAŁA

- Czarnovia Czarna II

2015-11-08

14:00

Mała 133

 

110

LKS BRZEŻNICA

- Dąb Żdżary

2015-11-08

14:00

Brzeźnica 20A

 

111

Korona Góra Ropczycka

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

112

GRÓD BĘDZIEMYŚL

- Bobrowa

2015-11-08

14:00

 

 

 

Kolejka 15 w dniach 15-11-2015

113

Bobrowa

- Orły Borowa

2015-11-15

11:00

Bobrowa 67a

 

114

GRÓD BĘDZIEMYŚL

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

115

Dąb Żdżary

- Korona Góra Ropczycka

2015-11-15

11:00

Czarna 112

 

116

Czarnovia Czarna II

- LKS BRZEŻNICA

2015-11-15

11:00

(Czarna, Konarskiego 23)

 

117

Borkovia Borek Wielki

- LZS MAŁA

2015-11-15

11:00

Borek Wielki 58

 

118

Dragon Korzeniów

- Dąbrówka Stara Jastrząbka

2015-11-15

11:00

Korzeniów 80a

 

119

Błękitni Ropczyce II

- SOKÓŁ SIEDLISKA BOGUSZ

2015-11-15

11:00

Ropczyce, Robotnicza 74

 

120

Baszta Zawada

- Victoria Ocieka

2015-11-15

11:00

Zawada 1