Terminarz rozgrywek ligi: DĘBICA: A1 JUNIOR GRUPA 2

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 15-08-2015/16-08-2015

1

Złotniczanka Złotniki

- SOKÓŁ Malinie

2015-08-15

11:00

Złotniki 1

 

2

Wisłoka Borowa

- Atut Podborze

2015-08-15

11:00

Borowa 196

 

3

Victoria Czermin

- Dromader Chrząstów

2015-08-15

11:00

Czermin 333

 

4

Smoczanka Mielec

- Jutrzenka Ławnica

2015-08-15

11:00

Mielec 9

 

5

Pitmark Jaślany

- LKS Podleszany

2015-08-15

11:00

Jaślany 125

 

6

Piast Wadowice Górne

- ORŁY RUDA

2015-08-15

11:00

Wadowice Dolne 96

 

 

Kolejka 2 w dniach 22-08-2015/23-08-2015

7

SOKÓŁ Malinie

- ORŁY RUDA

2015-08-22

11:00

Malinie 157

 

8

LKS Podleszany

- Piast Wadowice Górne

2015-08-22

11:00

Podleszany 1

 

9

Jutrzenka Ławnica

- Pitmark Jaślany

2015-08-22

11:00

Ławnica 1

 

10

Dromader Chrząstów

- Smoczanka Mielec

2015-08-22

11:00

Mielec 16

 

11

Atut Podborze

- Victoria Czermin

2015-08-22

14:00

Podborze 1

 

12

Złotniczanka Złotniki

- Wisłoka Borowa

2015-08-22

11:00

Złotniki 1

 

 

Kolejka 3 w dniach 29-08-2015/30-08-2015

13

Wisłoka Borowa

- SOKÓŁ Malinie

2015-08-29

11:00

Borowa 196

 

14

Victoria Czermin

- Złotniczanka Złotniki

2015-08-29

11:00

Czermin 333

 

15

Smoczanka Mielec

- Atut Podborze

2015-08-29

11:00

Mielec 9

 

16

Pitmark Jaślany

- Dromader Chrząstów

2015-08-29

11:00

Jaślany 125

 

17

Piast Wadowice Górne

- Jutrzenka Ławnica

2015-08-29

11:00

Wadowice Dolne 96

 

18

ORŁY RUDA

- LKS Podleszany

2015-08-29

11:00

Ruda 15

 

 

Kolejka 4 w dniach 05-09-2015/06-09-2015

19

SOKÓŁ Malinie

- LKS Podleszany

2015-09-05

11:00

Malinie 157

 

20

Jutrzenka Ławnica

- ORŁY RUDA

2015-09-05

11:00

Ławnica 1

 

21

Dromader Chrząstów

- Piast Wadowice Górne

2015-09-05

11:00

Mielec 16

 

22

Atut Podborze

- Pitmark Jaślany

2015-09-05

14:00

Podborze 1

 

23

Złotniczanka Złotniki

- Smoczanka Mielec

2015-09-05

11:00

Złotniki 1

 

24

Wisłoka Borowa

- Victoria Czermin

2015-09-05

11:00

Borowa 196

 

 

Kolejka 5 w dniach 12-09-2015/13-09-2015

25

Victoria Czermin

- SOKÓŁ Malinie

2015-09-12

11:00

Czermin 333

 

26

Smoczanka Mielec

- Wisłoka Borowa

2015-09-12

11:00

Mielec 9

 

27

Pitmark Jaślany

- Złotniczanka Złotniki

2015-09-12

11:00

Jaślany 125

 

28

Piast Wadowice Górne

- Atut Podborze

2015-09-12

11:00

Wadowice Dolne 96

 

29

ORŁY RUDA

- Dromader Chrząstów

2015-09-12

11:00

Ruda 15

 

30

LKS Podleszany

- Jutrzenka Ławnica

2015-09-12

11:00

Podleszany 1

 

 

Kolejka 6 w dniach 19-09-2015/20-09-2015

31

SOKÓŁ Malinie

- Jutrzenka Ławnica

2015-09-19

11:00

Malinie 157

 

32

Dromader Chrząstów

- LKS Podleszany

2015-09-19

11:00

Mielec 16

 

33

Atut Podborze

- ORŁY RUDA

2015-09-19

14:00

Podborze 1

 

34

Złotniczanka Złotniki

- Piast Wadowice Górne

2015-09-19

11:00

Złotniki 1

 

35

Wisłoka Borowa

- Pitmark Jaślany

2015-09-19

11:00

Borowa 196

 

36

Victoria Czermin

- Smoczanka Mielec

2015-09-19

11:00

Czermin 333

 

 

Kolejka 7 w dniach 26-09-2015/27-09-2015

37

Smoczanka Mielec

- SOKÓŁ Malinie

2015-09-26

11:00

Mielec 9

 

38

Pitmark Jaślany

- Victoria Czermin

2015-09-26

11:00

Jaślany 125

 

39

Piast Wadowice Górne

- Wisłoka Borowa

2015-09-26

11:00

Wadowice Dolne 96

 

40

ORŁY RUDA

- Złotniczanka Złotniki

2015-09-26

11:00

Ruda 15

 

41

LKS Podleszany

- Atut Podborze

2015-09-26

11:00

Podleszany 1

 

42

Jutrzenka Ławnica

- Dromader Chrząstów

2015-09-26

11:00

Ławnica 1

 

 

Kolejka 8 w dniach 03-10-2015/04-10-2015

43

SOKÓŁ Malinie

- Dromader Chrząstów

2015-10-03

11:00

Malinie 157

 

44

Atut Podborze

- Jutrzenka Ławnica

2015-10-03

14:00

Podborze 1

 

45

Złotniczanka Złotniki

- LKS Podleszany

2015-10-03

11:00

Złotniki 1

 

46

Wisłoka Borowa

- ORŁY RUDA

2015-10-03

11:00

Borowa 196

 

47

Victoria Czermin

- Piast Wadowice Górne

2015-10-03

11:00

Czermin 333

 

48

Smoczanka Mielec

- Pitmark Jaślany

2015-10-03

11:00

Mielec 9

 

 

Kolejka 9 w dniach 10-10-2015/11-10-2015

49

Pitmark Jaślany

- SOKÓŁ Malinie

2015-10-10

11:00

Jaślany 125

 

50

Piast Wadowice Górne

- Smoczanka Mielec

2015-10-10

11:00

Wadowice Dolne 96

 

51

ORŁY RUDA

- Victoria Czermin

2015-10-10

11:00

Ruda 15

 

52

LKS Podleszany

- Wisłoka Borowa

2015-10-10

11:00

Podleszany 1

 

53

Jutrzenka Ławnica

- Złotniczanka Złotniki

2015-10-10

11:00

Ławnica 1

 

54

Dromader Chrząstów

- Atut Podborze

2015-10-10

11:00

Mielec 16

 

 

Kolejka 10 w dniach 17-10-2015/18-10-2015

55

SOKÓŁ Malinie

- Atut Podborze

2015-10-17

11:00

Malinie 157

 

56

Złotniczanka Złotniki

- Dromader Chrząstów

2015-10-17

11:00

Złotniki 1

 

57

Wisłoka Borowa

- Jutrzenka Ławnica

2015-10-17

11:00

Borowa 196

 

58

Victoria Czermin

- LKS Podleszany

2015-10-17

11:00

Czermin 333

 

59

Smoczanka Mielec

- ORŁY RUDA

2015-10-17

11:00

Mielec 9

 

60

Pitmark Jaślany

- Piast Wadowice Górne

2015-10-17

11:00

Jaślany 125

 

 

Kolejka 11 w dniach 24-10-2015/25-10-2015

61

Piast Wadowice Górne

- SOKÓŁ Malinie

2015-10-24

11:00

Wadowice Dolne 96

 

62

ORŁY RUDA

- Pitmark Jaślany

2015-10-24

11:00

Ruda 15

 

63

LKS Podleszany

- Smoczanka Mielec

2015-10-24

11:00

Podleszany 1

 

64

Jutrzenka Ławnica

- Victoria Czermin

2015-10-24

11:00

Ławnica 1

 

65

Dromader Chrząstów

- Wisłoka Borowa

2015-10-24

11:00

Mielec 16

 

66

Atut Podborze

- Złotniczanka Złotniki

2015-10-24

14:00

Podborze 1