Terminarz rozgrywek ligi: DĘBICA: KLASA A GRUPA 2

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 16-08-2015

1

Łęki Górne

- LKS Głowaczowa

2015-08-16

17:00

Łęki Górne 196a

 

2

LKS Zasów-Mokre

- LKS Nagoszyn

2015-08-16

 

Zasów 156a

 

3

LKS STASIÓWKA

- Paszczyniak Paszczyna

2015-08-16

 

 

 

4

LKS Straszęcin

- LKS Wiewiórka

2015-08-16

 

Straszęcin 208

 

5

LKS Pustków

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

6

Bodzos Podgrodzie

- LKS Góra Motyczna

2015-08-16

 

Podgrodzie 79

 

7

LKS ŻYRAKÓW

- KAMIENIARZ GOLEMKI

2015-08-16

 

Żyraków 75

 

 

Kolejka 2 w dniach 23-08-2015

8

LKS Głowaczowa

- KAMIENIARZ GOLEMKI

2015-08-23

 

Głowaczowa 43

 

9

LKS Góra Motyczna

- LKS ŻYRAKÓW

2015-08-23

 

Góra Motyczna 56

 

10

Bodzos Podgrodzie

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

11

LKS Wiewiórka

- LKS Pustków

2015-08-23

 

Wiewiórka 22

 

12

Paszczyniak Paszczyna

- LKS Straszęcin

2015-08-23

 

Paszczyna 39

 

13

LKS Nagoszyn

- LKS STASIÓWKA

2015-08-23

16:00

Nagoszyn 91b

 

14

Łęki Górne

- LKS Zasów-Mokre

2015-08-23

17:00

Łęki Górne 196a

 

 

Kolejka 3 w dniach 30-08-2015

15

LKS Zasów-Mokre

- LKS Głowaczowa

2015-08-30

 

Zasów 156a

 

16

LKS STASIÓWKA

- Łęki Górne

2015-08-30

 

 

 

17

LKS Straszęcin

- LKS Nagoszyn

2015-08-30

 

Straszęcin 208

 

18

LKS Pustków

- Paszczyniak Paszczyna

2015-08-30

 

Pustków 493

 

19

Bodzos Podgrodzie

- LKS Wiewiórka

2015-08-30

 

Podgrodzie 79

 

20

LKS ŻYRAKÓW

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

21

KAMIENIARZ GOLEMKI

- LKS Góra Motyczna

2015-08-30

 

Czarna, Konarskiego 23

 

 

Kolejka 4 w dniach 06-09-2015

22

LKS Głowaczowa

- LKS Góra Motyczna

2015-09-06

 

Głowaczowa 43

 

23

KAMIENIARZ GOLEMKI

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

24

LKS Wiewiórka

- LKS ŻYRAKÓW

2015-09-06

 

Wiewiórka 22

 

25

Paszczyniak Paszczyna

- Bodzos Podgrodzie

2015-09-06

 

Paszczyna 39

 

26

LKS Nagoszyn

- LKS Pustków

2015-09-06

15:00

Nagoszyn 91b

 

27

Łęki Górne

- LKS Straszęcin

2015-09-06

17:00

Łęki Górne 196a

 

28

LKS Zasów-Mokre

- LKS STASIÓWKA

2015-09-06

 

Zasów 156a

 

 

Kolejka 5 w dniach 13-09-2015

29

LKS STASIÓWKA

- LKS Głowaczowa

2015-09-13

 

 

 

30

LKS Straszęcin

- LKS Zasów-Mokre

2015-09-13

 

Straszęcin 208

 

31

LKS Pustków

- Łęki Górne

2015-09-13

 

Pustków 493

 

32

Bodzos Podgrodzie

- LKS Nagoszyn

2015-09-13

 

Podgrodzie 79

 

33

LKS ŻYRAKÓW

- Paszczyniak Paszczyna

2015-09-13

 

Żyraków 75

 

34

KAMIENIARZ GOLEMKI

- LKS Wiewiórka

2015-09-13

 

Czarna, Konarskiego 23

 

35

LKS Góra Motyczna

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

 

Kolejka 6 w dniach 20-09-2015

36

LKS Głowaczowa

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

37

LKS Wiewiórka

- LKS Góra Motyczna

2015-09-20

 

Wiewiórka 22

 

38

Paszczyniak Paszczyna

- KAMIENIARZ GOLEMKI

2015-09-20

 

Paszczyna 39

 

39

LKS Nagoszyn

- LKS ŻYRAKÓW

2015-09-20

15:00

Nagoszyn 91b

 

40

Łęki Górne

- Bodzos Podgrodzie

2015-09-20

14:00

Łęki Górne 196a

 

41

LKS Zasów-Mokre

- LKS Pustków

2015-09-20

 

Zasów 156a

 

42

LKS STASIÓWKA

- LKS Straszęcin

2015-09-20

 

 

 

 

Kolejka 7 w dniach 27-09-2015

43

LKS Straszęcin

- LKS Głowaczowa

2015-09-27

 

Straszęcin 208

 

44

LKS Pustków

- LKS STASIÓWKA

2015-09-27

 

Pustków 493

 

45

Bodzos Podgrodzie

- LKS Zasów-Mokre

2015-09-27

 

Podgrodzie 79

 

46

LKS ŻYRAKÓW

- Łęki Górne

2015-09-27

 

Żyraków 75

 

47

KAMIENIARZ GOLEMKI

- LKS Nagoszyn

2015-09-27

 

Czarna, Konarskiego 23

 

48

LKS Góra Motyczna

- Paszczyniak Paszczyna

2015-09-27

 

Góra Motyczna 56

 

49

LKS Wiewiórka

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 04-10-2015

50

LKS Głowaczowa

- LKS Wiewiórka

2015-10-04

 

Głowaczowa 43

 

51

Paszczyniak Paszczyna

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

52

LKS Nagoszyn

- LKS Góra Motyczna

2015-10-04

14:00

Nagoszyn 91b

 

53

Łęki Górne

- KAMIENIARZ GOLEMKI

2015-10-04

14:00

Łęki Górne 196a

 

54

LKS Zasów-Mokre

- LKS ŻYRAKÓW

2015-10-04

 

Zasów 156a

 

55

LKS STASIÓWKA

- Bodzos Podgrodzie

2015-10-04

 

 

 

56

LKS Straszęcin

- LKS Pustków

2015-10-04

 

Straszęcin 208

 

 

Kolejka 9 w dniach 11-10-2015

57

LKS Pustków

- LKS Głowaczowa

2015-10-11

 

Pustków 493

 

58

Bodzos Podgrodzie

- LKS Straszęcin

2015-10-11

 

Podgrodzie 79

 

59

LKS ŻYRAKÓW

- LKS STASIÓWKA

2015-10-11

 

Żyraków 75

 

60

KAMIENIARZ GOLEMKI

- LKS Zasów-Mokre

2015-10-11

 

Czarna, Konarskiego 23

 

61

LKS Góra Motyczna

- Łęki Górne

2015-10-11

 

Góra Motyczna 56

 

62

LKS Nagoszyn

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

63

LKS Wiewiórka

- Paszczyniak Paszczyna

2015-10-11

 

Wiewiórka 22

 

 

Kolejka 10 w dniach 18-10-2015

64

LKS Głowaczowa

- Paszczyniak Paszczyna

2015-10-18

 

Głowaczowa 43

 

65

LKS Nagoszyn

- LKS Wiewiórka

2015-10-18

14:00

Nagoszyn 91b

 

66

Łęki Górne

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

67

LKS Zasów-Mokre

- LKS Góra Motyczna

2015-10-18

 

Zasów 156a

 

68

LKS STASIÓWKA

- KAMIENIARZ GOLEMKI

2015-10-18

 

 

 

69

LKS Straszęcin

- LKS ŻYRAKÓW

2015-10-18

 

Straszęcin 208

 

70

LKS Pustków

- Bodzos Podgrodzie

2015-10-18

 

Pustków 493

 

 

Kolejka 11 w dniach 25-10-2015

71

Bodzos Podgrodzie

- LKS Głowaczowa

2015-10-25

 

Podgrodzie 79

 

72

LKS ŻYRAKÓW

- LKS Pustków

2015-10-25

 

Żyraków 75

 

73

KAMIENIARZ GOLEMKI

- LKS Straszęcin

2015-10-25

 

Czarna, Konarskiego 23

 

74

LKS Góra Motyczna

- LKS STASIÓWKA

2015-10-25

 

Góra Motyczna 56

 

75

LKS Zasów-Mokre

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

76

LKS Wiewiórka

- Łęki Górne

2015-10-25

 

Wiewiórka 22

 

77

Paszczyniak Paszczyna

- LKS Nagoszyn

2015-10-25

 

Paszczyna 39

 

 

Kolejka 12 w dniach 31-10-2015/01-11-2015

78

LKS Głowaczowa

- LKS Nagoszyn

2015-10-31

11:00

Głowaczowa 43

 

79

Łęki Górne

- Paszczyniak Paszczyna

2015-10-31

11:00

Łęki Górne 196a

 

80

LKS Zasów-Mokre

- LKS Wiewiórka

2015-10-31

11:00

Zasów 156a

 

81

LKS STASIÓWKA

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

82

LKS Straszęcin

- LKS Góra Motyczna

2015-10-31

11:00

Straszęcin 208

 

83

LKS Pustków

- KAMIENIARZ GOLEMKI

2015-10-31

11:00

Pustków 493

 

84

Bodzos Podgrodzie

- LKS ŻYRAKÓW

2015-10-31

11:00

Podgrodzie 79

 

 

Kolejka 13 w dniach 08-11-2015

85

LKS ŻYRAKÓW

- LKS Głowaczowa

2015-11-08

13:00

Żyraków 75

 

86

KAMIENIARZ GOLEMKI

- Bodzos Podgrodzie

2015-11-08

13:00

Czarna, Konarskiego 23

 

87

LKS Góra Motyczna

- LKS Pustków

2015-11-08

13:00

Góra Motyczna 56

 

88

LKS Straszęcin

- pauzuje w kolejce

____-__-__

 

 

 

89

LKS Wiewiórka

- LKS STASIÓWKA

2015-11-08

13:00

Wiewiórka 22

 

90

Paszczyniak Paszczyna

- LKS Zasów-Mokre

2015-11-08

13:00

Paszczyna 39

 

91

LKS Nagoszyn

- Łęki Górne

2015-11-08

13:00

Nagoszyn 91b