Terminarz rozgrywek ligi: DĘBICA: KLASA A GRUPA 1

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 16-08-2015

1

Strzelec Frysztak

- Huragan Przedbórz

2015-08-16

 

 

 

2

Progres Kawęczyn

- Inter Gnojnica

2015-08-16

 

 

 

3

Sokół Krzywa

- LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

2015-08-16

 

 

 

4

Strażak Lubzina

- MULKS Pustynia

2015-08-16

 

 

 

5

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

- Olchovia Olchowa

2015-08-16

 

 

 

6

Płomień UKS Zagorzyce

- Olimpia Nockowa

2015-08-16

 

 

 

7

Plon Klęczany

- Piast Wolica Piaskowa

2015-08-16

 

 

 

 

Kolejka 2 w dniach 23-08-2015

8

Huragan Przedbórz

- Piast Wolica Piaskowa

2015-08-23

 

 

 

9

Olimpia Nockowa

- Plon Klęczany

2015-08-23

 

 

 

10

Olchovia Olchowa

- Płomień UKS Zagorzyce

2015-08-23

 

 

 

11

MULKS Pustynia

- Pogórze Wielopole Skrzyńskie

2015-08-23

 

 

 

12

LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

- Strażak Lubzina

2015-08-23

 

 

 

13

Inter Gnojnica

- Sokół Krzywa

2015-08-23

 

 

 

14

Strzelec Frysztak

- Progres Kawęczyn

2015-08-23

 

 

 

 

Kolejka 3 w dniach 30-08-2015

15

Progres Kawęczyn

- Huragan Przedbórz

2015-08-30

 

 

 

16

Sokół Krzywa

- Strzelec Frysztak

2015-08-30

 

 

 

17

Strażak Lubzina

- Inter Gnojnica

2015-08-30

 

 

 

18

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

- LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

2015-08-30

 

 

 

19

Płomień UKS Zagorzyce

- MULKS Pustynia

2015-08-30

 

 

 

20

Plon Klęczany

- Olchovia Olchowa

2015-08-30

 

 

 

21

Piast Wolica Piaskowa

- Olimpia Nockowa

2015-08-30

 

 

 

 

Kolejka 4 w dniach 06-09-2015

22

Huragan Przedbórz

- Olimpia Nockowa

2015-09-06

 

 

 

23

Olchovia Olchowa

- Piast Wolica Piaskowa

2015-09-06

 

 

 

24

MULKS Pustynia

- Plon Klęczany

2015-09-06

 

 

 

25

LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

- Płomień UKS Zagorzyce

2015-09-06

 

 

 

26

Inter Gnojnica

- Pogórze Wielopole Skrzyńskie

2015-09-06

 

 

 

27

Strzelec Frysztak

- Strażak Lubzina

2015-09-06

 

 

 

28

Progres Kawęczyn

- Sokół Krzywa

2015-09-06

 

 

 

 

Kolejka 5 w dniach 13-09-2015

29

Sokół Krzywa

- Huragan Przedbórz

2015-09-13

 

 

 

30

Strażak Lubzina

- Progres Kawęczyn

2015-09-13

 

 

 

31

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

- Strzelec Frysztak

2015-09-13

 

 

 

32

Płomień UKS Zagorzyce

- Inter Gnojnica

2015-09-13

 

 

 

33

Plon Klęczany

- LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

2015-09-13

 

 

 

34

Piast Wolica Piaskowa

- MULKS Pustynia

2015-09-13

 

 

 

35

Olimpia Nockowa

- Olchovia Olchowa

2015-09-13

 

 

 

 

Kolejka 6 w dniach 20-09-2015

36

Huragan Przedbórz

- Olchovia Olchowa

2015-09-20

 

 

 

37

MULKS Pustynia

- Olimpia Nockowa

2015-09-20

 

 

 

38

LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

- Piast Wolica Piaskowa

2015-09-20

 

 

 

39

Inter Gnojnica

- Plon Klęczany

2015-09-20

 

 

 

40

Strzelec Frysztak

- Płomień UKS Zagorzyce

2015-09-20

 

 

 

41

Progres Kawęczyn

- Pogórze Wielopole Skrzyńskie

2015-09-20

 

 

 

42

Sokół Krzywa

- Strażak Lubzina

2015-09-20

 

 

 

 

Kolejka 7 w dniach 27-09-2015

43

Strażak Lubzina

- Huragan Przedbórz

2015-09-27

 

 

 

44

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

- Sokół Krzywa

2015-09-27

 

 

 

45

Płomień UKS Zagorzyce

- Progres Kawęczyn

2015-09-27

 

 

 

46

Plon Klęczany

- Strzelec Frysztak

2015-09-27

 

 

 

47

Piast Wolica Piaskowa

- Inter Gnojnica

2015-09-27

 

 

 

48

Olimpia Nockowa

- LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

2015-09-27

 

 

 

49

Olchovia Olchowa

- MULKS Pustynia

2015-09-27

 

 

 

 

Kolejka 8 w dniach 04-10-2015

50

Huragan Przedbórz

- MULKS Pustynia

2015-10-04

 

 

 

51

LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

- Olchovia Olchowa

2015-10-04

 

 

 

52

Inter Gnojnica

- Olimpia Nockowa

2015-10-04

 

 

 

53

Strzelec Frysztak

- Piast Wolica Piaskowa

2015-10-04

 

 

 

54

Progres Kawęczyn

- Plon Klęczany

2015-10-04

 

 

 

55

Sokół Krzywa

- Płomień UKS Zagorzyce

2015-10-04

 

 

 

56

Strażak Lubzina

- Pogórze Wielopole Skrzyńskie

2015-10-04

 

 

 

 

Kolejka 9 w dniach 11-10-2015

57

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

- Huragan Przedbórz

2015-10-11

 

 

 

58

Płomień UKS Zagorzyce

- Strażak Lubzina

2015-10-11

 

 

 

59

Plon Klęczany

- Sokół Krzywa

2015-10-11

 

 

 

60

Piast Wolica Piaskowa

- Progres Kawęczyn

2015-10-11

 

 

 

61

Olimpia Nockowa

- Strzelec Frysztak

2015-10-11

 

 

 

62

Olchovia Olchowa

- Inter Gnojnica

2015-10-11

 

 

 

63

MULKS Pustynia

- LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

2015-10-11

 

 

 

 

Kolejka 10 w dniach 18-10-2015

64

Huragan Przedbórz

- LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

2015-10-18

 

 

 

65

Inter Gnojnica

- MULKS Pustynia

2015-10-18

 

 

 

66

Strzelec Frysztak

- Olchovia Olchowa

2015-10-18

 

 

 

67

Progres Kawęczyn

- Olimpia Nockowa

2015-10-18

 

 

 

68

Sokół Krzywa

- Piast Wolica Piaskowa

2015-10-18

 

 

 

69

Strażak Lubzina

- Plon Klęczany

2015-10-18

 

 

 

70

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

- Płomień UKS Zagorzyce

2015-10-18

 

 

 

 

Kolejka 11 w dniach 25-10-2015

71

Płomień UKS Zagorzyce

- Huragan Przedbórz

2015-10-25

 

 

 

72

Plon Klęczany

- Pogórze Wielopole Skrzyńskie

2015-10-25

 

 

 

73

Piast Wolica Piaskowa

- Strażak Lubzina

2015-10-25

 

 

 

74

Olimpia Nockowa

- Sokół Krzywa

2015-10-25

 

 

 

75

Olchovia Olchowa

- Progres Kawęczyn

2015-10-25

 

 

 

76

MULKS Pustynia

- Strzelec Frysztak

2015-10-25

 

 

 

77

LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

- Inter Gnojnica

2015-10-25

 

 

 

 

Kolejka 12 w dniach 31-10-2015/01-11-2015

78

Huragan Przedbórz

- Inter Gnojnica

2015-10-31

 

 

 

79

Strzelec Frysztak

- LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

2015-10-31

 

 

 

80

Progres Kawęczyn

- MULKS Pustynia

2015-10-31

 

 

 

81

Sokół Krzywa

- Olchovia Olchowa

2015-10-31

 

 

 

82

Strażak Lubzina

- Olimpia Nockowa

2015-10-31

 

 

 

83

Pogórze Wielopole Skrzyńskie

- Piast Wolica Piaskowa

2015-10-31

 

 

 

84

Płomień UKS Zagorzyce

- Plon Klęczany

2015-10-31

 

 

 

 

Kolejka 13 w dniach 08-11-2015

85

Plon Klęczany

- Huragan Przedbórz

2015-11-08

 

 

 

86

Piast Wolica Piaskowa

- Płomień UKS Zagorzyce

2015-11-08

 

 

 

87

Olimpia Nockowa

- Pogórze Wielopole Skrzyńskie

2015-11-08

 

 

 

88

Olchovia Olchowa

- Strażak Lubzina

2015-11-08

 

 

 

89

MULKS Pustynia

- Sokół Krzywa

2015-11-08

 

 

 

90

LKS Łopuchowa Łączki Kucharski

- Progres Kawęczyn

2015-11-08

 

 

 

91

Inter Gnojnica

- Strzelec Frysztak

2015-11-08