Terminarz rozgrywek ligi: IV LIGA "PODKARPACKA"

RUNDA I

 

Kolejka 1 w dniach 08-08-2015/09-08-2015

1

Wisłok Wiśniowa

- Sokół Sokolniki

2015-08-08

11:00

Wiśniowa 1

 

2

Wisłoka Dębica

- Kolbuszowianka Kolbuszowa

2015-08-08

17:00

Dębica, Parkowa 1

 

3

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

- Crasnovia Krasne

2015-08-08

17:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

4

Błękitni Ropczyce

- Stal Nowa Dęba

2015-08-08

17:00

Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

 

5

Sokół Nisko

- Bukowa Jastkowice

2015-08-08

11:00

MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

 

6

KS WIĄZOWNICA

- Rzemieślnik Pilzno

2015-08-09

16:30

WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

 

7

Przełom Besko

- LKS Pisarowce

2015-08-09

16:30

stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

 

8

Nowotaniec Cosmos

- LKS SKOŁOSZÓW

2015-08-09

14:00

Nowotaniec 118

 

 

Kolejka 2 w dniach 15-08-2015/16-08-2015

9

LKS SKOŁOSZÓW

- Sokół Sokolniki

2015-08-16

17:00

SKOŁOSZÓW (Skołoszów 0)

 

10

LKS Pisarowce

- Nowotaniec Cosmos

2015-08-15

17:00

Pisarowce 1

 

11

Rzemieślnik Pilzno

- Przełom Besko

2015-08-15

17:00

stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

 

12

Bukowa Jastkowice

- KS WIĄZOWNICA

2015-08-16

17:00

Stadion Sportowy Bukowa Jastkowice (Jastkowice, Sosnowa 8)

 

13

Stal Nowa Dęba

- Sokół Nisko

2015-08-15

17:00

Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

 

14

Crasnovia Krasne

- Błękitni Ropczyce

2015-08-15

17:00

Crasnovia Arena (Krasne 524a)

 

15

Kolbuszowianka Kolbuszowa

- JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

2015-08-16

18:00

KKS Kolbuszowianka (Kolbuszowa, Wolska 2)

 

16

Wisłok Wiśniowa

- Wisłoka Dębica

2015-08-15

16:00

Wiśniowa 1

 

 

Kolejka 3 w dniach 22-08-2015/23-08-2015

17

Wisłoka Dębica

- Sokół Sokolniki

2015-08-22

17:00

Dębica, Parkowa 1

 

18

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

- Wisłok Wiśniowa

2015-08-22

17:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

19

Błękitni Ropczyce

- Kolbuszowianka Kolbuszowa

2015-08-22

17:00

Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

 

20

Sokół Nisko

- Crasnovia Krasne

2015-08-22

17:00

MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

 

21

KS WIĄZOWNICA

- Stal Nowa Dęba

2015-08-23

16:30

WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

 

22

Przełom Besko

- Bukowa Jastkowice

2015-08-23

16:30

stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

 

23

Nowotaniec Cosmos

- Rzemieślnik Pilzno

2015-08-23

14:00

Nowotaniec 118

 

24

LKS SKOŁOSZÓW

- LKS Pisarowce

2015-08-23

17:00

SKOŁOSZÓW (Skołoszów 0)

 

 

Kolejka 4 w dniach 26-08-2015

25

Sokół Sokolniki

- LKS Pisarowce

2015-08-26

17:00

Sokolniki, Zastawie 2

 

26

Rzemieślnik Pilzno

- LKS SKOŁOSZÓW

2015-08-26

16:00

stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

 

27

Bukowa Jastkowice

- Nowotaniec Cosmos

2015-08-26

17:00

Stadion Sportowy Bukowa Jastkowice (Jastkowice, Sosnowa 8)

 

28

Stal Nowa Dęba

- Przełom Besko

2015-08-26

17:00

Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

 

29

Crasnovia Krasne

- KS WIĄZOWNICA

2015-08-26

17:00

Crasnovia Arena (Krasne 524a)

 

30

Kolbuszowianka Kolbuszowa

- Sokół Nisko

2015-08-26

17:00

KKS Kolbuszowianka (Kolbuszowa, Wolska 2)

 

31

Wisłok Wiśniowa

- Błękitni Ropczyce

2015-08-26

17:00

Wiśniowa 1

 

32

Wisłoka Dębica

- JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

2015-08-26

17:00

Dębica, Parkowa 1

 

 

Kolejka 5 w dniach 29-08-2015/30-08-2015

33

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

- Sokół Sokolniki

2015-08-29

11:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

34

Błękitni Ropczyce

- Wisłoka Dębica

2015-08-29

17:00

Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

 

35

Sokół Nisko

- Wisłok Wiśniowa

2015-08-29

 

 

 

36

KS WIĄZOWNICA

- Kolbuszowianka Kolbuszowa

2015-08-30

16:30

WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

 

37

Przełom Besko

- Crasnovia Krasne

2015-08-30

16:30

stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

 

38

Nowotaniec Cosmos

- Stal Nowa Dęba

2015-08-30

14:00

Nowotaniec 118

 

39

LKS SKOŁOSZÓW

- Bukowa Jastkowice

2015-08-30

17:00

SKOŁOSZÓW (Skołoszów 0)

 

40

LKS Pisarowce

- Rzemieślnik Pilzno

2015-08-29

17:00

Pisarowce 1

 

 

Kolejka 6 w dniach 05-09-2015/06-09-2015

41

Sokół Sokolniki

- Rzemieślnik Pilzno

2015-09-06

16:00

Sokolniki, Zastawie 2

 

42

Bukowa Jastkowice

- LKS Pisarowce

2015-09-06

17:00

Stadion Sportowy Bukowa Jastkowice (Jastkowice, Sosnowa 8)

 

43

Stal Nowa Dęba

- LKS SKOŁOSZÓW

2015-09-05

17:00

Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

 

44

Crasnovia Krasne

- Nowotaniec Cosmos

2015-09-06

16:00

Crasnovia Arena (Krasne 524a)

 

45

Kolbuszowianka Kolbuszowa

- Przełom Besko

2015-09-06

17:00

KKS Kolbuszowianka (Kolbuszowa, Wolska 2)

 

46

Wisłok Wiśniowa

- KS WIĄZOWNICA

2015-09-06

15:00

Wiśniowa 1

 

47

Wisłoka Dębica

- Sokół Nisko

2015-09-05

17:00

Dębica, Parkowa 1

 

48

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

- Błękitni Ropczyce

2015-09-05

16:30

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

 

Kolejka 7 w dniach 12-09-2015/13-09-2015

49

Błękitni Ropczyce

- Sokół Sokolniki

2015-09-12

16:00

Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

 

50

Sokół Nisko

- JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

2015-09-12

16:00

MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

 

51

KS WIĄZOWNICA

- Wisłoka Dębica

2015-09-13

15:30

WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

 

52

Przełom Besko

- Wisłok Wiśniowa

2015-09-13

15:00

stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

 

53

Nowotaniec Cosmos

- Kolbuszowianka Kolbuszowa

2015-09-13

14:00

Nowotaniec 118

 

54

LKS SKOŁOSZÓW

- Crasnovia Krasne

2015-09-13

16:00

SKOŁOSZÓW (Skołoszów 0)

 

55

LKS Pisarowce

- Stal Nowa Dęba

2015-09-12

16:00

Pisarowce 1

 

56

Rzemieślnik Pilzno

- Bukowa Jastkowice

2015-09-13

16:00

stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

 

 

Kolejka 8 w dniach 19-09-2015/20-09-2015

57

Sokół Sokolniki

- Bukowa Jastkowice

2015-09-20

16:00

Sokolniki, Zastawie 2

 

58

Stal Nowa Dęba

- Rzemieślnik Pilzno

2015-09-19

16:00

Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

 

59

Crasnovia Krasne

- LKS Pisarowce

2015-09-19

16:00

Crasnovia Arena (Krasne 524a)

 

60

Kolbuszowianka Kolbuszowa

- LKS SKOŁOSZÓW

2015-09-19

15:00

KKS Kolbuszowianka (Kolbuszowa, Wolska 2)

 

61

Wisłok Wiśniowa

- Nowotaniec Cosmos

2015-09-20

15:00

Wiśniowa 1

 

62

Wisłoka Dębica

- Przełom Besko

2015-09-19

16:00

Dębica, Parkowa 1

 

63

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

- KS WIĄZOWNICA

2015-09-19

16:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

64

Błękitni Ropczyce

- Sokół Nisko

2015-09-19

16:00

Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

 

 

Kolejka 9 w dniach 26-09-2015/27-09-2015

65

Sokół Nisko

- Sokół Sokolniki

2015-09-26

16:00

MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

 

66

KS WIĄZOWNICA

- Błękitni Ropczyce

2015-09-27

15:00

WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

 

67

Przełom Besko

- JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

2015-09-27

15:00

stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

 

68

Nowotaniec Cosmos

- Wisłoka Dębica

2015-09-27

14:00

Nowotaniec 118

 

69

LKS SKOŁOSZÓW

- Wisłok Wiśniowa

2015-09-27

16:00

SKOŁOSZÓW (Skołoszów 0)

 

70

LKS Pisarowce

- Kolbuszowianka Kolbuszowa

2015-09-26

16:00

Pisarowce 1

 

71

Rzemieślnik Pilzno

- Crasnovia Krasne

2015-09-26

16:00

stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

 

72

Bukowa Jastkowice

- Stal Nowa Dęba

2015-09-27

16:00

Stadion Sportowy Bukowa Jastkowice (Jastkowice, Sosnowa 8)

 

 

Kolejka 10 w dniach 03-10-2015/04-10-2015

73

Sokół Sokolniki

- Stal Nowa Dęba

2015-10-03

16:00

Sokolniki, Zastawie 2

 

74

Crasnovia Krasne

- Bukowa Jastkowice

2015-10-04

15:00

Crasnovia Arena (Krasne 524a)

 

75

Kolbuszowianka Kolbuszowa

- Rzemieślnik Pilzno

2015-10-04

15:00

KKS Kolbuszowianka (Kolbuszowa, Wolska 2)

 

76

Wisłok Wiśniowa

- LKS Pisarowce

2015-10-04

14:00

Wiśniowa 1

 

77

Wisłoka Dębica

- LKS SKOŁOSZÓW

2015-10-03

16:00

Dębica, Parkowa 1

 

78

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

- Nowotaniec Cosmos

2015-10-03

15:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

79

Błękitni Ropczyce

- Przełom Besko

2015-10-03

16:00

Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

 

80

Sokół Nisko

- KS WIĄZOWNICA

2015-10-04

15:00

MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

 

 

Kolejka 11 w dniach 10-10-2015/11-10-2015

81

KS WIĄZOWNICA

- Sokół Sokolniki

2015-10-11

14:30

WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

 

82

Przełom Besko

- Sokół Nisko

2015-10-11

14:00

stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

 

83

Nowotaniec Cosmos

- Błękitni Ropczyce

2015-10-11

14:00

Nowotaniec 118

 

84

LKS SKOŁOSZÓW

- JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

2015-10-11

16:00

SKOŁOSZÓW (Skołoszów 0)

 

85

LKS Pisarowce

- Wisłoka Dębica

2015-10-10

15:00

Pisarowce 1

 

86

Rzemieślnik Pilzno

- Wisłok Wiśniowa

2015-10-10

15:00

stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

 

87

Bukowa Jastkowice

- Kolbuszowianka Kolbuszowa

2015-10-11

15:00

Stadion Sportowy Bukowa Jastkowice (Jastkowice, Sosnowa 8)

 

88

Stal Nowa Dęba

- Crasnovia Krasne

2015-10-10

15:00

Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

 

 

Kolejka 12 w dniach 17-10-2015/18-10-2015

89

Sokół Sokolniki

- Crasnovia Krasne

2015-10-18

15:30

Sokolniki, Zastawie 2

 

90

Kolbuszowianka Kolbuszowa

- Stal Nowa Dęba

2015-10-18

15:00

KKS Kolbuszowianka (Kolbuszowa, Wolska 2)

 

91

Wisłok Wiśniowa

- Bukowa Jastkowice

2015-10-18

14:00

Wiśniowa 1

 

92

Wisłoka Dębica

- Rzemieślnik Pilzno

2015-10-17

15:00

Dębica, Parkowa 1

 

93

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

- LKS Pisarowce

2015-10-17

14:30

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

94

Błękitni Ropczyce

- LKS SKOŁOSZÓW

2015-10-17

15:00

Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

 

95

Sokół Nisko

- Nowotaniec Cosmos

2015-10-17

15:00

MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

 

96

KS WIĄZOWNICA

- Przełom Besko

2015-10-18

14:00

WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

 

 

Kolejka 13 w dniach 24-10-2015/25-10-2015

97

Przełom Besko

- Sokół Sokolniki

2015-10-25

14:00

stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

 

98

Nowotaniec Cosmos

- KS WIĄZOWNICA

2015-10-25

14:00

Nowotaniec 118

 

99

LKS SKOŁOSZÓW

- Sokół Nisko

2015-10-25

15:00

SKOŁOSZÓW (Skołoszów 0)

 

100

LKS Pisarowce

- Błękitni Ropczyce

2015-10-24

15:00

Pisarowce 1

 

101

Rzemieślnik Pilzno

- JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

2015-10-25

14:00

stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

 

102

Bukowa Jastkowice

- Wisłoka Dębica

2015-10-25

14:00

Stadion Sportowy Bukowa Jastkowice (Jastkowice, Sosnowa 8)

 

103

Stal Nowa Dęba

- Wisłok Wiśniowa

2015-10-24

14:00

Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

 

104

Crasnovia Krasne

- Kolbuszowianka Kolbuszowa

2015-10-25

14:00

Crasnovia Arena (Krasne 524a)

 

 

Kolejka 14 w dniach 07-11-2015/08-11-2015

105

Sokół Sokolniki

- Kolbuszowianka Kolbuszowa

2015-11-07

13:00

Sokolniki, Zastawie 2

 

106

Wisłok Wiśniowa

- Crasnovia Krasne

2015-11-07

14:00

Wiśniowa 1

 

107

Wisłoka Dębica

- Stal Nowa Dęba

2015-11-07

14:00

Dębica, Parkowa 1

 

108

JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

- Bukowa Jastkowice

2015-11-07

12:00

Gminne centrum sportu i rekreacji w Niechobrzu (Niechobrz 985)

 

109

Błękitni Ropczyce

- Rzemieślnik Pilzno

2015-11-07

14:00

Stadion Miejski w Ropczycach (Ropczyce, Mickiewicza 56)

 

110

Sokół Nisko

- LKS Pisarowce

2015-11-07

13:00

MKS "SOKÓŁ" Nisko (Nisko, Tadeusza Kościuszki 20)

 

111

KS WIĄZOWNICA

- LKS SKOŁOSZÓW

2015-11-08

13:00

WIĄZOWNICA (Wiązownica 0)

 

112

Przełom Besko

- Nowotaniec Cosmos

2015-11-08

14:00

stadion sportowy (Besko, Kolejowa 101)

 

 

Kolejka 15 w dniach 11-11-2015

113

Nowotaniec Cosmos

- Sokół Sokolniki

2015-11-11

14:00

Nowotaniec 118

 

114

LKS SKOŁOSZÓW

- Przełom Besko

2015-11-11

14:00

SKOŁOSZÓW (Skołoszów 0)

 

115

LKS Pisarowce

- KS WIĄZOWNICA

2015-11-11

13:00

Pisarowce 1

 

116

Rzemieślnik Pilzno

- Sokół Nisko

2015-11-11

14:00

stadion miejski (Pilzno, Legionów 30)

 

117

Bukowa Jastkowice

- Błękitni Ropczyce

2015-11-11

13:00

Stadion Sportowy Bukowa Jastkowice (Jastkowice, Sosnowa 8)

 

118

Stal Nowa Dęba

- JEDNOŚĆ NIECHOBRZ

2015-11-11

13:00

Stadion Miejski (Nowa Dęba, Sportowa 1)

 

119

Crasnovia Krasne

- Wisłoka Dębica

2015-11-11

13:00

Crasnovia Arena (Krasne 524a)

 

120

Kolbuszowianka Kolbuszowa

- Wisłok Wiśniowa

2015-11-11

11:00

KKS Kolbuszowianka (Kolbuszowa, Wolska 2)