Aktualności

Victoria Stary Dzików 70 lat działalności.

Gallery Published by:

DSC_9576

Z okazji Jubileuszu 70 -  lecia działalności  KS Victoria Stary Dzików składamy  gratulacje  oraz podziękowania za dotychczasową współpracę z życzeniami dalszych osiągnięć i sukcesów w rozwoju sportu w tym  piłki  nożnej na lubaczowskiej   i podkarpackiej ziemi. Niech ten piękny jubileusz Waszej działalności stanie się jeszcze większą motywacją do dalszej pracy.

Aktualności

Regionalny specjalista ds. rozwoju piłki amatorskiej.

Gallery Published by:

PZPN logo wpis

PZPN od nowego roku planuje wdrożenie nowego projektu. Założeniem  jest powołanie w każdym województwie (na pełny etat) regionalnego specjalisty ds. rozwoju piłki amatorskiej. Do 24.11.2017r  mamy przesłać kandydatów do PZPN.

Więcej informacji w załącznikach.

Regionalny specjalista ds. rozwoju piłki amatorskiej

Regionalny specjalista ds. rozwoju piłki amatorskiej 2

Aktualności

Gallery Published by:

Logo2

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci  śp. Tadeusza  Zbocha   współzałożyciela i pierwszego Prezesa  Ludowego Klubu Sportowego Orły Ruda działacza społecznego, samorządowego i sportowego.

Rodzinie i  bliskim   wyrazy żalu i szczerego współczucia przekazują  Prezes, Zarząd, działacze oraz kluby sportowe Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy.

Aktualności

Gallery Published by:

Logo2

 

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci  śp. Leszka Mocka wieloletniego Prezesa GMKS Strzelec Frysztak, Członka Sądu Koleżeńskiego Podkarpackiego ZPN działacza społecznego i sportowego.

Rodzinie i  bliskim   wyrazy żalu i szczerego współczucia przekazują   Prezes, Zarząd, działacze  oraz kluby sportowe Podokręgu Piłki Nożnej w Dębicy.